Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

Konkurs "e-eko-wlepka"

Konkurs "e-eko-wlepka"
Zobacz więcej zdjęć »
Codziennie każdy z nas wysyła kilka, kilkanaście e-maili. Jest to najszybszy i najpopularniejszy chyba środek komunikacji. Mailing to także świetny sposób prowadzenia kampanii społecznych, zarówno tych na wielką skalę, jak i prywatnych, o mniejszym zasięgu.

W stopce e-maila najczęściej umieszczamy dane kontaktowe, logo organizacji, firmy lub projektu. Może tam się obrazek, czyli e-wlepka. Np.we wszystkich wysyłanych mailach Fundacji Bielenda PROECO oraz naszego fundatora znajduje się e-wlepka promująca oszczędność papieru.


KONKURS

Przedmiotem konkursu są projekty e-eko-wlepek, czyli wlepek promujących postawy proekologiczne, które można umieścić w stopce e-maila.

Zgłaszana do konkursu e-eko-wlepka
to obraz zapisany w formacie jpg o maksymalnych wymiarach 600x600 pikseli.

E-eko-wlepka może składać się wyłącznie z grafiki, zawierać też hasło lub być samym hasłem zakomponowanym w ciekawy graficznie sposób. Na pewno ma zwracać uwagę odbiorcy maila, a przede wszystkim promować postawy proekologiczne. Może to być np. hasło zachęcające do oszczędności wody, mniejszego zużycia energii czy grafika promująca segregację śmieci.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ ?

Warunkiem zgłoszenia do Konkursu jest przesłanie:

  • projektu e-eko-wlepki wraz z danymi kontaktowymi autora (imię, nazwisko, adres, e-mail, telefon) na adres fundacjaproeco@bielenda.com.pl do dnia 12 listopada 2009 do godz. 16.00
  • fomularza zgłoszeniowego podpisanego przez uczestnika konkursu (do pobrania na stronie www.ekowlepka.bielenda.pl)

GALERIA E-WLEPEK
Wszystkie nadesłane prace spełniające wymogi formalne (tematyka, wielkość) zostaną umieszczone w internetowej galerii konkursu.

GŁOSOWANIE
Laureatów konkursu wybiorą internauci głosując na wybraną e-eko-wlepkę.
W przypadku równej liczby głosów ostateczną decyzję o przyznaniu nagród podejmie komisja konkursowa.

NAGRODY

Trzech autorów eko-wlepek, którzy otrzymają największą liczbę głosów otrzyma ekologiczne nagrody rzeczowe o wartości 300PLN.


www.ekowlepka.bielenda.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

p.wujkowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »