Motoryzacja » Moto Serwis

Kup pan Jaguara!

Kup pan Jaguara!
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli kupować auto (za gotówkę) to tylko na Wyspach. Pismo motoryzacyjne „What Car?” alarmuje, że sprzedaż samochodów w Wielkiej Brytanii spadła najniżej od 17 lat, więc dilerzy dwoją się i troją, by skusić klienta. Można liczyć na naprawdę duże zniżki.

Po bankach i sektorze budowlanym recesja, ogłoszona oficjalnie w tym tygodniu przez bank Anglii, uderza teraz w rynek samochodowy. Dlatego też, by „interes (mino wszystko) się kręcił”, sprzedawcy aut prześcigają się w ofertach promocyjnych. Efekt?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguNabywca samochodu w brytyjskich salonach sprzedaży może dziś liczyć na zniżkę w wysokości średnio dwóch tysięcy funtów - dwa razy większą niż w 2001 roku, od kiedy „What Car?" zaczęło zbierać dane na temat warunków zakupu.

I tak Volkswagena Golfa i Forda Fiestę można dostać o 10 proc. taniej niż cena katalogowa, Jaguara za 2/3 ceny, a Citroena Xsarę Picasso aż z 45-procentową zniżką. Jednocześnie trudniej jest o kredyt na zakup nowych samochodów, a bez tego nie stać na nie bardzo wielu nabywców.Sprzedaż nowych aut na brytyjskim rynku spada nieprzerwanie od pół roku i w październiku była o 23 proc. niższa niż przed rokiem. Zdaniem ekspertów trudno o bardziej czytelny przykład recesji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fuburek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »