Gospodarka » Żywność

Launch linii Maestro

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. poszerzyły swoją linię produktową MAESTRO o nowe kategorie. Kampania promująca mistrzowską gamę wędlin i kabanosów wystartowała 21 listopada br.

Do tej pory na rynku pod nazwą MAESTRO dostępne były Kabanoski w siedmiu wersjach smakowych: wędzone, paprykowe, piri piri, żurawinowe, orzechowe, z kurczakiem. W listopadzie nastąpiło rozszerzenie linii o kolejne trzy kategorie produktowe: Kabanosy Extra suche w dwóch wersjach smakowych (klasyczne i pepperoni), Szynkę wędzoną oraz Kiełbasę krakowską.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W ramach launchu zaprojektowane zostały nowe, wygodne i funkcjonalne opakowania podkreślające pozycjonowanie linii jako premium. Dominującym kolorem stał się złoty i szlachetny granat, a dzięki zastosowaniu przeźroczystej folii, konsument doskonale widzi co kupuje.

21 listopada, pod hasłem „Ten smak codziennie się sprawdza”, wystartowała kampania reklamowa promująca odświeżoną linię MAESTRO. Spot  emitowany jest w największych stacjach telewizyjnych: TVP, Polsat i TVN oraz w kanałach tematycznych i informacyjnych.  Dodatkowym wsparciem są plansze sponsorskie, które pojawiły się w telewizji Polsat.  Kluczowymi działaniami będą również degustacje w hipermarketach oraz odpowiednie wyeksponowanie produktu w punktach sprzedaży: ulotki, wobblery, oraz  standy. Zaplanowane są także silne działania PR-owe z naciskiem na social media. Kampania potrwa do końca 2014 roku.

Na początku 2015 roku planowane jest kolejne poszerzenie linii Maestro o produkty w plastrach: Szynkę wędzoną i Kiełbasę krakowską.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

libertygroup.pl
http:///www.libertygroup.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »