Motoryzacja » Samochody

Men's Day z Nowym SEAT-em Exeo

Men's Day z Nowym SEAT-em Exeo
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy SEAT Exeo już jest w Polsce. Jego oficjalna premiera miała miejsce kilka dni temu. Teraz przyszedł czas na zaprezentowanie go szerszej publiczności.

Dlatego też mamy przyjemność zapowiedzieć, iż Nowy SEAT Exeo będzie głównym bohaterem imprezy Men's Day, która odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2009 na terenie lotniska Bemowo w Warszawie.

Jednocześnie podczas tej imprezy będzie można zobaczyć inne wspaniałe modele SEAT-a np. ABSOULTNIE przedpremierowo - Nowego SEAT-a Ibizę CUPRA, który zostanie wprowadzony do sprzedaży dopiero za kilka miesięcy oraz inne niespotykane modele takie jak wyścigowy SEAT Leon Supercopa. Dodatkową atrakcją będzie obecność fabrycznie i prywatnie tuningowanych samochodów SEAT.

Na wszystkich ekspozycjach SEAT-a spotkać będzie można przepiękne dziewczyny, a specjalnymi gośćmi będą: Miss Polonia 2008 Angelika Jakubowska oraz Miss Polonia Mazowsza 2009 Ewa Chojnowska. Na te i wiele innych atrakcji w postaci konkursów z ciekawymi nagrodami zapraszamy do strefy SEAT-a już w najbliższy weekend.


SEAT wchodzi w skład Audi Brand Group. Z dniem 1 stycznia 2002r. koncern Volkswagena został podzielony na 2 grupy - do pierwszej grupy trafiły modele klasyczne, do drugiej samochody o sportowym duchu. W grupie o charakterze sportowym znalazł swe miejsce SEAT. Stojąc obok Audi i Lamborghini, zachował własną tożsamość - swoisty śródziemnomorski charakter oraz nowoczesność w formie i stylizacji nadwozi. SEAT technologicznie bazuje na rozwiązaniach zastosowanych i sprawdzonych w modelach Audi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »