Rozrywka i wypoczynek » Sport

"Moje Boisko - Orlik 2012"

"Moje Boisko - Orlik 2012"
Zobacz więcej zdjęć »
W dniu 18.02.2009 odbyła się konferencja „Moje Boisko – Orlik 2012” Spotkanie miało na celu zaprezentowanie nowych założeń dotyczących programu budowy orlików.

Była to także znakomita okazja do przekazania doświadczeń związanych z realizacją programu a także możliwość nawiązania współpracy pomiędzy jednostki samorządu terytorialnego a wykonawcami. Wśród gości pojawił się między innymi Minister Sportu i Turystyki Mirosław Drzewiecki.

Warto przypomnieć, iż program Orlik 2012 rozpoczęty w 2008 roku odniósł jak do tej pory bardzo duży sukces. Ogłoszono 567 przetargów, a oddano aż 308 gotowych boisk. Co więcej obiekty te są intensywnie wykorzystywane przez lokalne społeczności, o czym niejednokrotnie  świadczy konieczność zapisania się na listę aby móc zagrać na Orliku.

Rok 2009 może być również bardzo dobrym okresem. Wstępnie planuje się ogłoszenie znów ponad 500 przetargów.

Jednym z wykonawców Orlików jest firma Tamex Obiekty Sportowe. Tamex to lider budowy obiektów sportowych w Polsce. Buduje i modernizuje największą liczbę boisk i bieżni lekkoatletycznych, a także obiekty z pełną infrastrukturą takie jak stadiony miejskie, centralne ośrodki sportu. Obecnie realizuje budowę ponad 50 obiektów na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »