Rozrywka i wypoczynek » Sport

Musimy zdążyć ze stadionem na czas

Musimy zdążyć ze stadionem na czas
Zobacz więcej zdjęć »
Prezydent Europejskiej Unii Piłkarskiej Michel Platini po raz kolejny przestrzegł w środę Polskę i Ukrainę, że jeżeli jeden z dwóch krajów nie zbuduje stadionu w stolicy, to oba stracą prawo organizacji mistrzostw Europy w 2012 roku.

Michel Platini, który przybywa w Sofii podkreślił, że mistrzostwa nie będą przeniesione do jednego z dwóch państw-organizatorów, jeżeli drugie nie będzie gotowe do ich przeprowadzenia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguW czerwcu Platini po raz pierwszy podkreślił, że nowe stadiony w stolicach Polski i Ukrainy są warunkiem niezbędnym, by kraje te nie straciły prawa organizacji ME w 2012 roku.

Też chcą Euro

Na spotkaniu z Platinim prezes Bułgarskiego Związku Piłki Nożnej Borysław Michajłow poinformował, że Bułgaria i Rumunia zamierzają zaproponować wspólną kandydaturę do organizacji Euro-2020.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fuburek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »