Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Nic tak nie poprawia urody jak dobra biżuteria :)

Nic tak nie poprawia urody jak dobra biżuteria :)
Zobacz więcej zdjęć »
Uroda - rzecz względna, ale dobre samopoczucie z pewnością sprawi, że będziesz wyglądać wspaniale. Dobre samopoczucie natomiast to nie tylko dobry stan zdrowia, zadbany wygląd, ale też satysfakcja z wykorzystania własnych talentów.

Jeśli masz choć odrobinę zdolności manualnych, możesz z łatwością je wykorzystać, aby stworzyć coś niebanalnego, zyskujac przy tym mnóstwo przyjemności i zadowolenia z własnej pracy. A jeśli w dodatku Twoim dziełem będzie biżuteria, zyskasz dodatkowo niepowtarzalną ozdobę, która podkresli zalety Twojej urody.

Wytwórnia Antidotum zaprasza na kursy tworzenia biżuterii. Proponujemy zajęcia o zróżnicowanym poziomie, od warsztatów hobbystycznych zaczynając, poprzez kursy Art Clay, na profesjonalnych kursach złotniczych kończąc. W naszej pracowni nie tylko uzyskasz fachową wiedzę jak można samodzielnie tworzyć biżuterię, ale także miło i twórczo spędzisz czas wsród osób o podobnych zainteresowaniach.

Więcej informacji na www.wytwornia.antidotum.pl
Zapraszamy! :)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wytwórnia Antidotum
http://www.wytwornia.antidotum.pl

Komentarze (2)

  • avatar
    kowalska 2016-11-29 14:46:09

    Oj to prawda, czasem tylko budżet domowy tego nie przeżywa :D z tego powodu od jakiegoś czasu specjalizuję sie w kupowaniu taniej biżuterii ( np. takiej https://www.edibazzar.pl/kolczyki) Jakość jak ta w sklepach a ceny przyjemne dla portfela :D

  • avatar
    Anusia 2015-06-21 17:56:27

    Szczególnie biżuteria srebrna a dokładnie kolczyki srebrne poprawiają wygląd najbardziej. dlatego przeglądam codzienne nowe oferty ze sklepu AnKa Biżuteria : http://ankabizuteria.pl/bizuteria-srebrna - to jest mój tajemy link do biżuterii która podoba mi się najbardziej bo noszą je celebrytki - ja ją nazywam łańcuszkami celebrytek czy też po prostu biżuterią celebrytek.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »