Firma » Bankowość

Nowe pakiety dla małych i średnich firm w BRE Banku

Nowe pakiety dla małych i średnich firm w BRE Banku
Zobacz więcej zdjęć »
BRE Bank przygotował nową ofertę pakietową dla małych i średnich firm. Połączył w niej wysokiej jakości doradztwo, partnerskie zasady współpracy i szeroki zakres preferencyjnych warunków korzystania z usług finansowych.

Uproszczone procedury i większa elastyczność pakietów ułatwiają profesjonalne zarządzanie finansami, sprawne prowadzenie i kontrolowanie rozliczeń, korzystne lokowanie nadwyżek oraz pozyskiwanie finansowania.

Przedsiębiorcom oczekującym profesjonalnej obsługi w zakresie bieżących rozliczeń, bezgotówkowych i gotówkowych Bank proponuje Pakiet Nowy EFEKT. Bardziej wymagające firmy, działające na szerszą skalę w kraju, jak i współpracujące z zagranicą, mogą skorzystać z szerszego zakresu preferencyjnych warunków w Pakiecie Nowy EFEKT Plus.

Nowa oferta pakietowa adresowana jest do firm prowadzących księgi rachunkowe, których roczne przychody ze sprzedaży nie przekraczają równowartości 50 mln PLN. Jej wprowadzenie wpisuje się w realizowaną przez BRE Bank od kilku lat strategię wspierania rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, m.in. poprzez dostarczanie rozwiązań dostosowanych do specyfiki sektora i jego potrzeb.

„Sektor małych i średnich firm pozostaje dla BRE Banku jednym z kluczowych segmentów rynku. Podstawą wdrożonego modelu biznesowego dla MSP i źródłem konsekwentnie wzmacnianej przewagi konkurencyjnej jest wysoka jakość oferty i obsługi Klienta, umożliwiająca budowanie dobrych, trwałych relacji, pozwalających elastycznie wspierać rozwój firm stosownie do sytuacji konkurencyjnej i makroekonomicznej„ - mówi  Przemysław Gdański. członek zarządu, Dyrektor Banku ds. Bankowości Korporacyjnej.

Nowa oferta powstała na bazie wieloletnich już doświadczeń BRE Banku w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, stąd twórcy nowych pakietów skoncentrowali się na usługach najczęściej przez nie wykorzystywanych, udostępnianych na przejrzystych warunkach. Jest równocześnie bardzo otwarta na rozwój firmy i jej współpracę z bankiem.

Pakiet Nowy EFEKT obejmuje:

 • preferencyjne warunki prowadzenia rachunku bieżącego w PLN, z możliwością otwarcia aż 98 rachunków pomocniczych bez dodatkowych opłat,
 • zarządzanie rachunkami oraz dostęp do bieżącej oraz historycznej informacji o saldach i obrotach na rachunkach przez 24h poprzez internetową platformę transakcyjną iBRE,
 • preferencyjne warunki realizacji przelewów złotowych za pośrednictwem systemu iBRE,
 • wygodny dostęp do gotówki i możliwość realizacji transakcji bezgotówkowych, na miejscu, jak i na odległość, za pośrednictwem telefonu, faksu czy Internetu dzięki kartom płatniczym Visa BRE Business,
 • bezpieczne wpłaty gotówki w formie zamkniętej,
 • możliwość korzystnego inwestowania wolnych środków poprzez system iBRE w formie lokat terminowych,
 • możliwość ubiegania się o kredyt w rachunku bieżącym do 600 000 PLN lub równowartości w walutach obcych, decyzja kredytowa jest podejmowana w ciągu maksymalnie 7 dni.

Pakiet Nowy EFEKT Plus obejmuje produkty dostępne w Pakiecie Nowy EFEKT oraz dodatkowo:

 • preferencyjne warunki realizacji przelewów SEPA za pośrednictwem systemu iBRE,
 • możliwość negocjowania transakcji wymiany walut,
 • wygodną realizację płatności służbowych dzięki szerokiej ofercie kart płatniczych, z limitami i sposobem rozliczania dostosowanym do potrzeb firmy,
 • maksymalnie efektywne wykorzystanie bieżących środków na rachunku dzięki prowadzeniu Automatycznej Lokaty Jednodniowej,
 • możliwość finansowania również w formie leasingu i faktoringu.

„Oferty pakietowe nadal cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem małych i średnich firm. W BRE Banku wybiera je ponad połowa nowych klientów MSP. Dotychczasowe doświadczenia wskazują, że niebagatelne znaczenie ma zarówno możliwość korzystania z usług na preferencyjnych warunkach, jak i opieka indywidualnego doradcy, który jest stałym, głównym punktem kontaktu z Bankiem, aktywnie współpracuje z firmą i poszukuje dla niej najlepszych rozwiązań. Pracując nad nową ofertą pakietów EFEKT postawiliśmy na połączenie obu atutów - mówi Marcin Lucimiński, dyrektor Biura Małych i Średnich Przedsiębiorstw BRE Banku.

Wdrożone standardy współpracy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz stałe zaangażowanie BRE Banku we wspieranie ich rozwoju potwierdzają opinie ekspertów, m.in. zwycięstwo w konkursie „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców" oraz nagroda „Quality International 2009" przyznana za funkcjonujący model biznesowy zarządzania obsługą i relacjami z klientami MSP.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »