Technologie » Komputery

Obraz z PDA na ścianie

Obraz z PDA na ścianie
Zobacz więcej zdjęć »
Optoma Pico to miniaturowych rozmiarów projektor do telefonów komórkowych, urządzeń PDA (np. iPodów), aparatów cyfrowych, kamer itp. Urządzenie waży 115 gramów i może wyświetlać obraz o wielkości 60 cali.

Pierwszy Pico projektor Optomy prezentuje multimedia wykorzystując w tym celu lampę LED, a do przetwarzania obrazu chipset Texas Instruments DLP Pico. Nowinka pozwoli uzyskać obraz o maksymalnym rozmiarze 60 cali (o 1,5 m przekątnej ekranu) i kontraście 1000:1.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguDzięki niewielkim rozmiarom (5 x 10,3 x 15 cm) i niewielkiej wadze, Optoma Pico zmieści się w typowej kieszeni. Urządzenie wyposażone jest w wejście minijack transmitujące sygnał AV - composite video i stereo. Projektor Pico Optomy działa na litowo-jonowych bateriach, które gwarantują 2 godzin nieustannej projekcji. Żywotność lampy LEDowej została określona na poziomie 20 000 godzin.

"Miniaturyzacja jest siłą napędową teleinformatyki. Podobnie, jak większość sprzętu IT, trend ten dotyczy także projektorów" - Piotr Wierzbicki, Sales Manager Optoma Europe Ltd. "Sądzimy, ze niedługo klasa Pico stanie się standardem i nowym, cieszącym się dużym zainteresowaniem rynkiem". Projektor wprowadziła na polski rynek firma Veracomp SA. Optoma Pico ma gwarancję 36-mc, w tym 12-mc na lampę. Sugerowana cena detaliczna wynosi 299 EUR nettoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fuburek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »