Technologie » Internet

otoDom.pl wprowadza "Płacę z Allegro"

otoDom.pl wprowadza "Płacę z Allegro"
Zobacz więcej zdjęć »
Czołowy internetowy serwis ogłoszeń nieruchomości otoDom.pl we współpracy z Platnosci.pl oraz Allegro udostępnił swym Klientom nową metodę aktywacji ogłoszeń-„Płacę z Allegro”.

Umożliwia ona szybką aktywację poprzez dopisanie opłaty za wystawienie ogłoszenia do rachunku Użytkownika w ramach Allegro.pl.

„Płacę z Allegro" jest obecna na polskim rynku płatności elektronicznych od niedawna. To nowatorska metoda stworzona przez Allegro.pl i Platnosci.pl - lidera płatności elektronicznych. Metoda pozwala w bardzo szybki i prosty sposób uregulować opłatę za wystawienie ogłoszenia. Wystarczy tylko posiadać konto w Allegro.pl.

Udostępnienie tej metody zapłaty indywidualnym Użytkownikom serwisu otoDom.pl było naturalną konsekwencją naszych planów - mówi Fabian Adaszewski z Grupy Allegro do której należy serwis otoDom.pl. Metoda ta daje duże możliwości rozwoju. Została już bardzo dobrze przyjęta w naszym serwisie otoMoto.pl. Uważamy że wkrótce znajdzie naprawdę  szerokie zastosowanie. Z tym większą przyjemnością prezentujemy jej kolejną odsłonę, tym razem w otoDom.pl - dodaje.

Schemat przeprowadzenia zapłaty za pomocą nowej metody jest bardzo prosty. Po wypełnieniu w serwisie otoDom.pl formularza ogłoszenia, spośród udostępnionych form płatności wybieramy „Płacę z Allegro". System przekierowuje nas na stronę logowania Allegro.pl. Po zalogowaniu do swojego konta ogłoszenie zostaje aktywowane, a opłata automatycznie doliczona do rachunku Użytkownika w Allegro.pl. Zbiorczy rachunek regulowany jest przez Klienta na koniec każdego miesiąca. Czas przeprowadzenia transakcji nie powinien przekroczyć kilkunastu sekund.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »