Gospodarka » Żywność

Owocowe origami z Maoam

Owocowe origami z Maoam
Zobacz więcej zdjęć »
Malina, truskawka, wiśnia, pomarańcza, cytryna i orzeźwiająca cola zamknięte w kostkach Maoam, dodają smaku wspólnym chwilom spędzonym z Twoim dzieckiem. Maoam to jednak nie tylko radość żucia, ale również pomysły na kreatywne wykorzystanie kolorowych opakowań.

Kostki Maoam to przysmak, który doda energii Twojemu dziecku podczas weekendowej wycieczki oraz po aktywnym dniu spędzonym w szkole. To jednak nie wszystko! Okazuje się, że Maoam, oprócz wyjątkowo intensywnego smaku maliny, truskawki wiśni, pomarańczy, cytryny i coli, dostarcza również pomysłów do tworzenia oryginalnych konstrukcji z opakowań po gumach. Wystarczy zachęcić dziecko do zbierania kolorowych papierków po jego ulubionym wariancie Maoam, by z odrobiną wyobraźni i wskazówkami Maoam, powstał domowy teatrzyk, czy Motyle-Mobile.

Pomysłem na kreatywne spędzanie jesiennych wieczorów może być zorganizowanie małego przedstawienia w skonstruowanym wspólnie z dzieckiem teatrzyku. Wystarczy duże tekturowe pudełko, sznurek, kolorowe opakowania po Maoam, farby, brystol, patyczki oraz klej. W przedniej części pudełka wycinamy okno, z tyłu odcinamy dolną połowę ścianki, w górnej części, po bokach wykonujemy dwa otwory do zaczepienia scenografii. 

W czterech rogach okna robimy małe otwory, do których następnie należy przymocować kurtynę wykonaną z kawałka materiału lub nawleczonych na nitkę, pogniecionych opakowań po kostkach Maoam. Scenografię oraz kukiełki przyczepione do patyczków można wykonać samodzielnie lub skorzystać z szablonów ze strony www.maoam.com, które pozwolą wspólnie wystawić Czerwonego Kapturka.

Mobile–Motyle to propozycja na przywołanie wspólnie z dzieckiem wspomnień minionego lata. Do wykonania wiszącej, motylej konstrukcji potrzebujemy opakowań po kostkach Maoam, wydrukowanych ze strony www.maoam.com szablonów motyli, nitki, igły, kleju i dwóch drewnianych listewek lub patyków. Wycięte szablony motyla oklejamy kolorowymi opakowaniami Maoam. Następnie przy pomocy igły nawlekamy je na nitkę i mocujemy do sklejonych na krzyż z drewnianych listew. Liczba, kolor i wielkość motyli zależą od wyobraźni oraz inwencji dzieci! 

Szablony potrzebne do wykonania Mobile-Motyli i domowego teatrzyku, wraz z dokładnym opisem ich wykonania znajdują się na www.maoam.com w zakładce „Foto”, dział „Gadżety”.

Maoam życzy radośnie owocowej i smakowicie kreatywnej zabawy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »