Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Piernikowa pozytywka w Arkadach Wrocławskich

Piernikowa pozytywka w Arkadach Wrocławskich
Zobacz więcej zdjęć »
Muzykalne pierniczki w stylu świątecznych szlagierów? Tak, najlepszy smak Bożego Narodzenia został zaczarowany w postaci specjalnej puszki-pozytywki, która nie tylko wprowadzi nas w atmosferę najpiękniejszych świąt, ale uraczy słodkim poczęstunkiem.

Muzykalne pierniczki w stylu świątecznych szlagierów? Tak, najlepszy smak Bożego Narodzenia został zaczarowany w postaci specjalnej puszki-pozytywki, która nie tylko wprowadzi nas w atmosferę najpiękniejszych świąt, ale uraczy słodkim poczęstunkiem. Ten wyjątkowy prezent czeka na wszystkich Klientów Arkad Wrocławskich.

W Arkadach Wrocławskich trwa specjalna akcja promocyjna, która w niebanalny sposób premiuje wszystkich przezornych i zorganizowanych, którzy o mikołajkowych i świątecznych zakupach myślą już w listopadzie. Decydując się na „Zakupy First Minute” od 15 do 30 listopada, możemy otrzymać w prezencie muzyczną słodycz – piernikową pozytywkę. Wystarczy w tych dniach zrealizowaćzakupy na kwotę 300 zł, a następnie z rachunkiem zgłosić się do Punktu Informacyjnego.

Akcja „Zakupy First Minute” potrwa w Arkadach Wrocławskich do końca listopada.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

patrycja.gowienczyk@fabrykaidei.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »