Motoryzacja » Samochody

Program Bezpiecznej Jazdy w ofercie ING Car Lease

Program Bezpiecznej Jazdy w ofercie ING Car Lease
Zobacz więcej zdjęć »
ING Car Lease, jako pierwsza firma na rynku Car Fleet Management, w trosce o bezpieczeństwo swoich kierowców wprowadza Program Bezpiecznej Jazdy. Oferta ma na celu edukację kierowców, co w świetle raportów dotyczących pogarszającego się stanu bezpieczeństwa na polskich drogach jest kwestią kluczową.

Ćwiczenia i wykłady w ramach Programu Bezpiecznej Jazdy, mają na celu pokazanie jak niewielka zmiana dotychczasowych nawyków może wpłynąć na bezpieczeństwo i ekologię - wyjaśnia Leszek Pomorski, Wiceprezes ING Car Lease.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zależy nam ponadto, by safety i eco - driving przestały być jedynie modnymi hasłami, stając się standardem na polskich drogach. Pragnąc edukować kierowców globalnie - zaczynamy od naszego podwórka - lokalnie

Oferta przygotowana przez ING Car Lease wyróżnia się kompleksowym podejściem do szkolenia. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów program podzielono na dwie integralne części: merytoryczną i praktyczną. Część merytoryczna opiera się na analizie szkodowości przeprowadzonej z administratorem floty Klienta. Analiza ta, ma na celu wskazanie obszarów potencjalnych zagrożeń, a następnie przedstawienie propozycji działań korygujących oraz wyłonienie kierowców, którzy powinni wziąć udział z części praktycznej.

Pełne szkolenie praktyczne obejmuje dwudniowe zajęcia z trenerami szkół jazdy, psychologiem, przedstawicielem policji ratownikiem medycznym. W trakcie tej części, kierowca nabywa szeroką wiedzę o własnych umiejętnościach i zachowaniu w realnych warunkach drogowych. Ponadto, uczy się jak identyfikować i przewidywać sytuacje niebezpieczne oraz eliminować lub minimalizować ich skutki. Dodatkowym atutem programu oferowanego przez ING Car Lease jest edukacja ekologiczna i praktyczne ćwiczenia z eko-jazdy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InfoMoto
http://infomoto.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »