Technologie » AGD - RTV

Rowenta Silence Force Cyclonic – ekskluzywne i wygodne rozwiązanie dla wielbicieli ciszy

Rowenta Silence Force Cyclonic – ekskluzywne i wygodne rozwiązanie dla wielbicieli ciszy
Zobacz więcej zdjęć »
Hałas wytwarzany przez urządzenia domowe jest dla wielu osób przyczyną stresu. Marka Rowenta chce chronić ciszę i spokój w domu swoich konsumentów, wprowadzając przełomowe rozwiązanie w sztuce odkurzania.

W październiku pojawi się na rynku wyjątkowo cichy odkurzacz bezworkowy Rowenta Silence Force Cyclonic.

Rowenta Silence Force Cyclonic nie jest zwykłym odkurzaczem. Dla wygody i wydajności codziennego odkurzania została zastosowana technologia bezworkowa, dzięki której nie będziemy już musieli pamiętać o zakupie i wymianie worków, a jedynie o usuwaniu kurzu z pojemnika. Nawet czyszczenie filtra odbywa się automatycznie. Dzięki Rowenta Silence System została osiągnięta niezrównana kombinacja wysokiej mocy 2100 W i bardzo niskiej emisji hałasu. W praktyce oznacza to, że Silence Force Cyclonic jest tylko nieco głośniejszy od zwykłej rozmowy i aż sześć razy cichszy od tradycyjnych odkurzaczy.

Technologia Rowenta Silence Force Cyclonic gwarantuje wysoką skuteczność separacji powietrza od kurzu. Powietrze wpada do separatora z prędkością 230 km/h, co zapewnia niezwykłą skuteczność odkurzania.

Silence Force Cyclonic posiada w wyposażeniu seryjnym wyjątkową, wydajną szczotkę Delta Silence Force, która również przyczynia się do redukcji emisji hałasu, szczotkę do parkietu oraz filtr powietrza HEPA, który zatrzymuje nawet najmniejsze zanieczyszczenia, wirusy i bakterie, co ma szczególne znaczenie w domach, w których przebywają dzieci oraz osoby z problemami alergicznymi.

Odkurzacz Rowenta Silence Force Cyclonic dostępny będzie w sprzedaży od października, w cenie 1300 zł.

Więcej informacji na www.rowenta.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »