Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Rusza wielka wyprawa małych poszukiwaczy skarbów

Ferie w sali zabaw Port Łódź Junior upłyną pod hasłem niesamowitych przygód i poszukiwania skarbów. Na dzieci, które podczas zimowej przerwy odwiedzą bezpłatną salę zabaw czekają konkursy, łamigłówki i liczne atrakcje.

Maluchy, które w trakcie ferii wyruszą z Portem Łódź Junior na największą ilość wypraw otrzymają upominki i zaproszenia na Bal Karnawałowy organizowany przez salę zabaw.

W ferie bezpłatna sala zabaw Port Łódź Junior codziennie w godz. 10:00 – 20:00 zaprasza dzieci w wieku 3-10 lat do wspólnej zabawy. Maluchy, które zimową przerwę w nauce spędzają w mieście, będą mogły posmakować przygód i zmierzyć się z wyzwaniami na miarę prawdziwych poszukiwaczy skarbów. Każde dziecko, które w ferie odwiedzi Port Łódź Junior i weźmie udział w wyprawie otrzyma skarb - koralik oraz drobny upominek na pamiątkę wspólnej zabawy. Na 15 maluchów, które będą odwiedzać salę zabaw najczęściej i zbiorą najwięcej koralików, czekają nagrody niespodzianki.

Dodatkową nagrodą dla najaktywniejszych uczestników ferii będą zaproszenia na Bal Karnawałowy w Porcie Łódź Junior, który odbędzie się 13 lutego w godz. 17:30 – 19:00. - Na Bal Karnawałowy zapraszamy także wszystkie dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Udział w zabawie jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy rodziców o zapisywanie dzieci na listę gości podczas ferii. Zapisów można będzie dokonać w rejestracji Portu Łódź Junior – informuje Emilia Lange- Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

– 13 lutego w Porcie Łódź Junior odbędzie się bal kostiumowy, na którym dzieci będą mogły pojawić się we własnych przebraniach lub skorzystać z garderoby sali zabaw, w której znajdą stroje księżniczek, wróżek, Indian, policjantów, strażaków, kowbojów i wiele innych przebrań.

Port Łódź Junior to bezpłatna sala zabaw dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, znajdująca się na terenie centrum. Zjeżdżalnia, kącik gier, przebieralnia z bajkowymi strojami i basen z piłeczkami to tylko część atrakcji, które czekają tam na najmłodszych. Wykwalifikowani animatorzy dbają zarówno o dobrą zabawę, jak i bezpieczeństwo dzieci. Port Łódź Junior to idealne miejsce, w którym rodzice mogą bezpłatnie zostawić swoje pociechy i udać się na spokojne zakupy.

Więcej informacji na temat sali zabaw i atrakcji w Porcie Łódź znajduje się na stronie www.portlodz.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Egzamin wstępny oraz testy na aplikacja radcowska Z ArsLege zdasz na aplikację

Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »