Firma » Biznes

Sixt numerem jeden wśród mazowieckich Gazel Biznesu

Sixt numerem jeden wśród mazowieckich Gazel Biznesu
Zobacz więcej zdjęć »
Sixt rent a car Polska zyskał miano lidera w rejonie mazowieckim. Poza pierwszą pozycją w województwie, Sixt uplasował się na drugim miejscu w klasyfikacji ogólnopolskiej.

W rankingu Gazele Biznesu 2008, oceniano przede wszystkim wyniki finansowe, dynamikę wzrostu firmy, jej stabilność i uczciwość.


Sixt Polska znalazł się w gronie liderów, przede wszystkim dzięki temu, że zbudował mocną pozycję na rynku rent a car w rekordowo krótkim czasie. Jest to imponujące tym bardziej, że nie brakuje na nim mocnych graczy. Ponadto w wymienionych latach ani razu nie odnotował straty i rok rocznie osiągał przyrost obrotów.

Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że Sixt znalazł się wśród liderów tegorocznego rankingu. Jest to dla nas doskonała motywacja, do dalszej rozbudowy firmy. Kiedy wchodziliśmy na rynek, konkurencja była już dość mocna. My zaczynaliśmy praktycznie od zera. Ten zaszczytny tytuł jest potwierdzeniem, że Sixt nie tylko stale się rozwija, ale także cechuje go wiarygodność, solidność oraz transparentność - mówi Paweł Reczyński, Prezes Zarządu Sixt rent a car Polska. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »