Rozrywka i wypoczynek » Sport

SKandal na meczu FK Moskwa-Legia

SKandal na meczu FK Moskwa-Legia
Zobacz więcej zdjęć »
- Ile ci dali za to spotkanie? - miał według raportu delegata UEFA powiedzieć Roger do sędziego meczu FK Moskwa - Legia. Europejska federacja zawiesiła piłkarza na dwa mecze

Jak poinformowała oficjalna strona klubu, do zdarzenia miało dojść w 79. min meczu rewanżowego drugiej rundy kwalifikacji Pucharu UEFA. Roger podszedł do włoskiego sędziego Paolo Dondariniego i po zadanym pytaniu otrzymał czerwoną kartkę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguLegia przegrała 0:2 (dwa tygodnie wcześniej w Warszawie uległa 1:2) i odpadła z rozgrywek. Wczoraj UEFA ukarała zawodnika. Roger nie zagra w dwóch najbliższych spotkaniach Legii w europejskich pucharach.

- Ta informacja jest dla nas nowa. Musimy przedyskutować ją w klubie i wtedy się do niej odniesiemy - powiedział "Gazecie" Mirosław Trzeciak. Wiceprezes Legii nie sprecyzował też, czy klub będzie się odwoływał od decyzji UEFA.

Ponadto Legia musi zapłacić karę w wysokości tysiąca euro za zachowanie kibiców, którzy w czasie meczu odpalili race.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fuburek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »