Gospodarka » Narzędzia

SnoJoe - mechaniczny odśnieżacz

SnoJoe - mechaniczny odśnieżacz
Zobacz więcej zdjęć »
Lada chwila za oknami zrobi się biało. Jeżeli nie mieszkamy w centrum miasta przyjdzie nam zapewne złapać za łopatę do odśnieżania. Przy większej ilości chodnika do odśnieżenia może zabraknąć nam sił lub chęci.

Z pomocą przyjdzie nam urządzenie SnoJoe Snow Thrower elektryczny odśnieżacz. Teraz wystarczy nam długi przedłużacz i w mgnieniu oka oczyścimy chodnik na szerokości do 30 cm. Urządzenie wyrzuca śnieg nawet na 6 metrów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Urządzenie jest bezpieczne w użyciu i nie wystartuje do póki nie umieścimy w stacyjce kluczyka.
Koszt takiej przyjemności to $119.99. Niestety w chwili obecnej wszystkie urządzenia SnoJoe zostały wyprzedane.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nowinki
http://www.nowinki.net

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »