Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Sport z punktu widzenia logistyków

Sport z punktu widzenia logistyków
Zobacz więcej zdjęć »
Aneta Pastuszka-Konieczna, trzykrotna medalistka olimpijska, opowie o logistyce podczas Igrzysk w Pekinie, temat odżywek dla sportowców przybliży Maciej Ardanowski z Politechniki Szczecińskiej, natomiast aspekty organizacji koszykarskich rozgrywek zdradzą Radosław Majchrzak i Bartłomiej Tomaszewski

z PBG Basket Poznań. Tak w skrócie można opisać zbliżającą się II Ogólnopolską Konferencję „Logistyka w sporcie”. Przedsięwzięcie organizowane przez Uczelniany Klub Kibica Wyższej Szkoły Logistyki, odbędzie się w czwartek 20 listopada.

Podobnie jak podczas premierowej edycji, swój pobyt na konferencji potwierdziły doskonali polscy sportowcy. Do dzięki nim będziemy mieli okazję spojrzeć na zawody, mecze, wyścigi, turnieje, czy nawet Igrzyska Olimpijskie z zupełnie z innej strony. Nie tylko z punktu widzenia kibica, ale raczej uczestnika, organizatora i sponsora.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 11.30. W pierwszym bloku tematycznym poznamy między innymi: Macieja Zawieję, Radnego Miasta Poznania i założyciela Uczelnianych Klubów Kibica, kajakarkę Anetę Pastuszkę-Konieczną, srebrną medalistkę tegorocznej Olimpiady w Pekinie, Rafała Tarasewicza i Kamila Walkiewicza z firmy Schenker, partnera Konferencji oraz Jarosława Kilińskiego, prezesa Stowarzyszenia „Wiara Lecha”. Po przerwie natomiast, zaprezentują się piłkarze z Klubu „Lech Poznań”, a emocje, szczególnie wśród męskiej części słuchaczy, z pewnością wzbudzą dziewczyny z zespołu tanecznego „Kolejorz Girls”.

 

Podczas Konferencji odbędzie się także aukcja, z której całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie dwuletniej Zuzi Szkudlarek. Dziewczynka  w wyniku niedotlenienia mózgu, nie rozwija się prawidłowo i wymaga stałej opieki medycznej (http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl/ ).

 

Organizatorem Konferencji jest Uczelniany Klub Kibica WSL oraz Wyższa Szkoła Logistyki. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Grzegorz Ganowicz, Przewodniczący Rady Miasta Poznania, natomiast patronat medialny przyjęło Radio RMI FM, Czasopismo „Logistyka”, portale Logistyka.net.pl, Studentnews.pl, a także czasopismo „Transport i Spedycja” oraz „Logistyka a Jakość”. Studencką konferencję sponsoruje firma Schenker.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kmatysik

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »