Motoryzacja » Samochody

Światowa prapremiera modelu NISSAN NV2500 CONCEPT

Światowa prapremiera modelu NISSAN NV2500 CONCEPT
Zobacz więcej zdjęć »
Nissan North America, Inc. (NNA), na specjalnym pokazie dla przedstawicieli mediów zorganizowanym w siedzibie Północnoamerykańskiego Centrum Technicznego Nissan (NTCNA) w stanie Michigan, zaprezentował w ubiegłym tygodniu model Nissan NV2500 Concept.

Nowy pojazd jest przykładem oryginalnego podejścia do projektowania pojazdów dostawczych oraz zapowiedzią przyszłej oferty Nissana na rynku pojazdów dostawczych w Ameryce Północnej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nissan NV2500 Concept to świeże spojrzenie na zasady projektowania pojazdów dostawczych, o czym świadczy trzystrefowe wnętrze i możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni użytkowej i towarowej. W otwartej strefie mobilnego biura/stanowiska pracy przewidziano miejsce na komputer, rozkładany stół konferencyjny, liczne schowki, pojemniki i wieszaki na narzędzia. Wysokie na 180 cm wnętrze mieści także wysuwany boczny panel, który można ustawić poza pojazdem jako stół warsztatowy. Wszystkie elementy wnętrza zostały zaprojektowane jako wielofunkcyjne i bardzo wytrzymałe wyposażenie, które sprawdzi się w praktyce i sprosta intensywnemu użytkowaniu w takich miejscach jak na przykład place budowy.

Na rynku północnoamerykańskim zadebiutował także Nissan NV200 Concept - kolejny prototyp pojazdu dostawczego marki Nissan. NV200 Concept - połączenie zużywającego niewiele paliwa dostawczego furgonu z mobilnym biurem - był już prezentowany na Salonie Motoryzacyjnym w Tokio. Charakterystyczne elementy NV200 Concept to krótka maska silnika i unikatowy ruchomy „regał" bagażowy, który po wysunięciu z tylnej części pojazdu odsłania dostęp do komputerowego stanowiska pracy i przedziału mieszkalnego.

Nowe pojazdy dołączą do globalnej oferty pojazdów dostawczych Nissana, reprezentowanej przez modele z różnych segmentów do klasy 5 według klasyfikacji GVWR (pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej od 7200 do 8775 kg) włącznie.

Więcej informacji na temat aktywności firmy Nissan w globalnym segmencie pojazdów dostawczych znajdą Państwo w Internecie pod adresem www.nissanlcv.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »