Technologie » Komputery

Vouchery o wartości 149,90 zł na filmy w Huawei Video dla smartfonów Huawei P40 i P40 Pro

Użytkownicy najnowszych flagowych smartfonów Huawei P40 i P40 Pro mogą teraz skorzystać z kuponu upoważniającego do bezpłatnego obejrzenia 10 wybranych filmów dostępnych w Huawei Video. Kupon obejmuje produkcje dostępne w katalogu Rakuten TV, a jego wartość wynosi 149,90 zł.

Promocja potrwa do 15 lipca. Voucher można wykorzystać w ciągu 60 dni od jego pobrania.

 

Aby odebrać kupon, należy uruchomić usługę Huawei Video i zalogować się lub zarejestrować za pomocą Huawei ID. Osoby, które nie posiadają jeszcze swojego Huawei ID, mogą je w łatwy sposób założyć wchodząc w „Ustawienia” w swoim telefonie.

 

W następnym kroku należy odszukać dedykowany baner na stronie głównej Huawei Video: http://cdc.hispace.hicloud.com/000000rL i kliknąć „odbierz kupony” – 10 kuponów o łącznej wartości nawet 149,90 zł (14,90 zł za wypożyczenie jednego filmu HD) zostanie automatycznie wysłanych na konto użytkownika. Kupony można zobaczyć i aktywować w zakładce „Moje Konto” w sekcji „Kupony”. Voucher można wykorzystać na filmy z oferty Rakuten TV, w tym najnowsze produkcje takie jak „Bliźniak”, kreskówkę „Rodzina Addamsów” czy zdobywcę Oscara, film „Rocketman”. 

 

Każdy użytkownik smartfona Huawei P40 lub P40 Pro może skorzystać z vouchera tylko raz. Kupony są ważne przez 60 dni od momentu ich aktywowania na koncie.

 

Usługa Huawei Video to autorski serwis marki, który umożliwia wypożyczanie filmów i seriali, programów dokumentalnych i informacyjnych, a także korzystanie z treści bezpłatnych na smartfonach i tabletach Huawei. Usługa wystartowała w Polsce wraz z premierą najnowszych smartfonów z flagowej serii P40. Na pozostałych urządzeniach z EMUI 8.0 i wyższym usługę można zaktualizować ręcznie za pośrednictwem Huawei AppGallery.

 

Z treści zamieszczonych w Huawei Video można korzystać w elastyczny sposób – poprzez subskrypcję lub jednorazowe wypożyczanie. Można też oglądać darmowe treści, które będą dostępne po wejściu w aplikację. Najnowsze produkcje kinowe będzie można wypożyczać na 48 godzin bez konieczności subskrybowania usługi. W bibliotece Huawei Video można znaleźć treści dostarczane przez międzynarodowych i europejskich dostawców rozrywki, między innymi Rakuten TV, FilmBox, DailyMotion czy BBC News.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »