Dom » Budownictwo

Więcej przejrzystości z Legi

Więcej przejrzystości z Legi
Zobacz więcej zdjęć »
Krata Legi R-L-Q to lekka konstrukcja panelowa, pozwalająca osiągnąć podwyższoną przejrzystość ogrodzenia.

Dzięki poziomym prętom wzmocnieniowym oraz technice łączeniowej LEGI R + ATK z certyfikatem TÜV, udało się osiągnąć dobre parametry wizualne ogrodzenia (przejrzystość) nie rezygnując z jego stabilności ani parametrów bezpieczeństwa.

Krata dostępna jest w kolorach palety RAL (malowana proszkowo) bądź z ocynkiem ogniowym (kolor srebrny). Można ją łączyć z kilkoma rodzajami słupków ogrodzeniowych. Polecana jest do ogradzania reprezentacyjnych posesji, których nie chcemy przytłoczyć masywnie wyglądającym ogrodzeniem.

Dystrybutor: Legi Polska

http://www.legi-polska.pl/

LEGI POLSKA jest liderem na rynku ogrodzeń systemowych. Ponad 60 - letnie doświadczenie sprawia, że systemy Legi są doceniane na całym świecie. Firma oferuje ogrodzenia dla infrastruktury publicznej, obiektów przemysłowych, deweloperskich, sportowych i posesji prywatnych. W sprzedaży znajdują się także ogrodzenia agresywne dedykowane obiektom wojskowym oraz lotniskom. Produkcja ogrodzeń Legi odbywa się nowoczesnej fabryce w Wałbrzychu. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii cynkowania i malowania gwarantują produktom Legi długoletnią wytrzymałość.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »