Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Wiosenne przebudzenie z Wonderbox Adrenalina – męski prezent dla naszego mężczyzny.

Wiosenne przebudzenie z Wonderbox Adrenalina – męski prezent dla naszego mężczyzny.
Zobacz więcej zdjęć »
Zwykle prezenty dajemy z jakiejś konkretnej okazji zapisanej w kalendarzu lub podyktowanej głosem serca, ale przecież nikt nie powiedział, że prezenty należy dawać tylko przy jakiejś sposobności.

To właśnie prezenty podarowane „z okazji braku okazji” sprawiają największą radość. Są zaskoczeniem i prawdziwą niespodzianką. Pamiętajmy, że nie tylko kobiety kochają niespodzianki.

 

Panowie również odczuwają negatywne skutki zimy i z pewnością marzy im się chwila relaksu połączona z męską rozrywką dla prawdziwych twardzieli. Firma Wonderbox ma coś specjalnie dla mężczyzn aby wyciągnąć ich z wygodnego fotela i pobudzić do aktywności  po zimowym leniuchowaniu. Pudełko prezentowe Wonderbox Adrenalina, to prawdziwie męski prezent dla naszego mężczyzny.

 

Żyjemy w ciągłym biegu i w stresie, do tego zimowa aura dodatkowo pozbawia nas optymizmu czy chęci do działania. Jednak już niedługo wiosna a my możemy podarować coś niezwykłego naszym mężczyznom, co na nowo obudzi w nich siłę, energię i witalność. Prezenty materialne, to już nic nadzwyczajnego. W dzisiejszych czasach liczą się przeżycia, emocje, adrenalina. I właśnie firma Wonderbox ma coś specjalnie dla prawdziwego mężczyzny - pudełka prezentowe Adrenalina oferujące szeroki wybór z pośród kilkudziesięciu emocjonujących i ekstremalnych atrakcji.

- „Zaskoczmy naszych mężczyzn. Złammy stereotyp, że to kobieta jest zasypywana prezentami. Podarujmy im niezwykły i jedyny taki prezent na polskim rynku, pudełko prezentowe Wonderbox Adrenalina. To gwarancja niezapomnianych przeżyć i emocji. Każdy z panów na pewno marzy, aby przeżyć niezapomnianą, prawdziwie męską przygodę. Dzięki Wonderbox ma teraz taką możliwość” - mówi Beata Marciniak Product & Communication Manager z  firmy Wonderbox  Pologne.

Pudełka prezentowe Adrenalina, to kilkadziesiąt ekstremalnych i prawdziwie męskich przeżyć do wyboru. Atrakcje są niebagatelne, pełne adrenaliny, często wymagają męskiej siły oraz odwagi. Na pewno każdy z panów miał marzenia o przygodzie pełnej wyzwań z której wychodzi jako nieustraszony bohater i którą zapamięta na całe życie. Teraz może ją zrealizować wybierając swój upragniony prezent spośród takich atrakcji, jak: lot samolotem, survival, lot balonem, kite, wspinaczka, paralotnie, rafting czy też quady, paintball, szybkie samochody i wiele innych. A to wszystko zamknięte w gustownym pudełku zawierającym voucher i katalog. Twój mężczyzna sam zdecyduje czym ryzykuje i  jaką atrakcję wybierze oraz kiedy ją zrealizuje. Adrenalina i wolność, to jest to czego mężczyźni pragną najbardziej.

A jak działa Wonderbox? To proste.

Obdarowana osoba sama decyduje, jaki prezent/zabieg wybierze z eleganckiego katalogu obejmującego atrakcje z konkretnej kategorii (do wyboru są: Uroda, Adrenalina, Kolacja dla dwojga i Multibox), na który będzie miała długi termin realizacji. Po dokonaniu selekcji i wyborze niespodzianki z katalogu wystarczy już tylko, że osoba obdarowana Wonderbox’em sama zadzwoni do usługodawcy, umówi się i wybierze najdogodniejszy dla siebie termin jej realizacji. Rozliczenie następuje poprzez bon WonderPass znajdujący się w każdym pudełku prezentowym Wonderbox bez żadnych dodatkowych kosztów. Atutem Wonderbox jest to, że  daje wolność i swobodę wyboru, a to przecież cenimy najbardziej.

 

Idea Wonderbox (pudełka prezentowego) powstała z prostej myśli: coraz trudniej jest ofiarować prezent, który sprawiłby obdarowanym ogromną przyjemność i niezapomniane przeżycia. Wonderbox, to eleganckie pudełko, zawierające katalog z zaprezentowanymi atrakcjami do samodzielnego wyboru przez osobę obdarowaną, a także bon podarunkowy wymienialny na jedną z nich. 

 

Wonderbox, jedyny taki prezent! I tysiące okazji, by go podarować!

Luksus w dzisiejszych czasach, to przeżywać a nie posiadać. Dziś ten luksus możesz podarować, wręczając swoim bliskim w prezencie jedno z pudełek prezentowych Wonderbox.

 

Wonderbox Pologne jest filią francuskiej firmy Multipass - Wonderbox  (www.wonderbox.fr) Idea Wonderbox powstała z prostej myśli: coraz trudniej jest ofiarować prezent, który sprawiłby naprawdę przyjemność. Wonderbox przyjął to wyzwanie proponując, jako pierwsza firma w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, oryginalne i gotowe rozwiązanie: tematyczne Wonderbox w formie eleganckiego pudełka, zawierającego piękny katalog z zaprezentowanymi atrakcjami i bon podarunkowy wymienialny na jedną z nich. Dostępne kategorie Wonderbox, to: Adrenalina Kolacja,  Uroda, i Multibox.

 

Pudełka prezentowe Wonderbox w zmienionym layoucie, nowych opakowaniach i rozszerzonej ofercie można zrealizować już nie tylko w Warszawie i okolicach, ale też Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach (regionie Śląska), Mazurach, Szczecinie i innych. Pełną, stale aktualizowaną listę kategorii Wonderbox’ów, miejsc i miast oraz adresy punktów sprzedaży znajdziemy na stronie www.wonderbox.com.pl. Zgodnie z potrzebami naszych Klientów pudełka Wonderbox mogą zostać spersonalizowane i opatrzone logo klienta.


Szczegółowe informacje na: www.wonderbox.com.pl

Kontakt w sprawie PR:

Agnieszka Sadzikowska: a.sadzikowska@asmediadesign.pl

Małgorzata Stankiewicz: m.stankiewicz@asmediadesign.pl
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.stankiewicz@asmediadesign.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »