Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Wszystko pod ręką

Wszystko pod ręką
Zobacz więcej zdjęć »
Wyposażenie naszego mieszkania powiększa się wraz z przyjściem na świat nowego członka rodziny. Jednak nie zawsze mamy tyle miejsca, żeby bez problemu pomieścić wszystkie nowe sprzęty niezbędne do pielęgnacji maluszka.

Wówczas najlepszym rozwiązaniem są zestawy łączące funkcje kilku z nich. Nowy zestaw pielęgnacyjny Katia jest dedykowany wszystkim rodzicom żyjącym w niewielkich mieszkaniach. Jego podstawową zaletą jest niewielki rozmiar, ale też łatwość rozłożenia i złożenia, dosłownie jednym ruchem. Stanowi on połączenie wanienki, przewijaka oraz półki na kosmetyki i akcesoria dziecięce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Zawiera zatem wszystko co niezbędne w codziennej toalecie dziecka. Wanienka wyposażona jest w wężyk do odprowadzania wody po kąpieli, dzięki czemu nie trzeba jej dźwigać, narażając podłogę na zachlapanie.

Zestaw Katia dostępny jest w różnych kolorach, a oprócz walorów estetycznych spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.  

Katia

Producent: Ceba

Cena: 320 zł brutto

Więcej: www.cebababy.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »