Społeczeństwo » Społeczeństwo

Znów "były polski obóz koncentracyjny"

Znów "były polski obóz koncentracyjny"
Zobacz więcej zdjęć »
Obóz w Majdanku to "były polski obóz koncentracyjny" - twierdzi niemiecki "Die Welt". Polska ambasada w Niemczech już zapowiada protest i obiecuje, że będzie domagać się wyjaśnień od niemieckiej gazety, która wzorem innych, zachodnich mediów, używa skandalicznego skrótu.

Niemiecki dziennik "Die Welt" w poniedziałkowym wydaniu napisał, że obóz koncentracyjnym w Majdanku to "były polski obóz koncentracyjny" - oburza się "Nasz Dziennik".

Według gazety polska ambasada obiecuje, że będzie protestować i domagać się wyjaśnień czemu niemieckie pismo użyło skandalicznego skrótu.

To nie pierwsza gazeta, która posługuje się tym określeniem. "Polski obóz zagłady" pojawiał się w mediach całego świata, od Kanady po... Izrael.

Redakcje tłumaczą się zwykle niewiedzą - twierdzi "Nasz Dziennik".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Antyprecel informacyjny
http://www.cos.ponadto.info

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »