Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Co w tranie piszczy?

Co w tranie piszczy?
Zobacz więcej zdjęć »
Całe szczęście czasy zmuszania się do tolerancji tłusto-rybnego smaku już minęły i płynna konsystencja tranu razem z nimi. VITANA Tran, jako suplement diety, z powodzeniem występuje w postaci tabletek, co zdecydowanie ułatwia wszystkim niedowiarkom odpowiednią i systematyczną pielęgnację organizmu

Czasy, kiedy tran był obowiązkowym elementem uzupełniającym prawidłową dietę przedszkolaków dawno minęły. Dziś nikt już nie gania maluchów z łyżką nieładnie pachnącej substancji o żółtawym odcieniu, której smak pozostawia wiele do życzenia. Być może dlatego wielu dorosłych zapomniało, jak cenne właściwości kryje ona w sobie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Bez cienia kokieterii można stwierdzić, że tran jest dobry na wszystko. Prawdopodobnie, gdyby stworzyć wyczerpującą listę zalet tej substancji i porównać ją z innymi okazałoby się, że konkurencja pozostaje daleko w tyle. Dlatego do lat 60. XX wieku podawanie tranu dzieciom było obligatoryjnym elementem profilaktyki zdrowotnej, której celem było uzupełnienie ubogiej w latach powojennych diety najmłodszych.

Tran jest koncentratem oleju ze świeżej wątroby dorsza, bogatym w unikalną kompozycję niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witamin A i D. Jakie znaczenie ma to dla organizmu? Okazuje się, że ogromne.

Tran stosowany jest jako suplement diety bądź środek leczniczy w awitaminozach A i D, a także przy krzywicy, ponieważ pobudza procesy regeneracji wszystkich tkanek – w tym chrzęstnej i nabłonkowej. Wzmacnia zęby, poprawia wzrok i jest niezastąpiony w okresie wytężonej pracy umysłowej i fizycznej, jak również w porze jesiennej, gdy odporność na ataki chorobotwórczych bakterii i wirusów ulega zmniejszeniu. Za działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne odpowiadają nienasycone kwasy tłuszczowe, a szczególnie wyjątkowo wartościowe kwasy omega-3, które mają niebagatelne znaczenie przy wadliwej funkcji naczyń krwionośnych i schorzeniach kardiologicznych. Oczywiście kwasy omega-3 znajdują się nie tylko w tranie – w naturze szczególnie bogatą zawartość kwasu przejawia się w rybach, np. w sardynkach czy łososiach, ale pomimo wiedzy, że „ryba wpływa na wszystko” ich spożycie w naszym kraju pozostaje wciąż zastraszająco niskie. Dlatego coraz więcej Polaków ma problemy z układem sercowo-naczyniowym, nadwagą i cholesterolem. Dzięki działaniu kwasu omega-3 obniża się poziom trójglicerydów we krwi i zmniejsza tłuszcz pod skórą, co jest ważne szczególnie dla osób otyłych i chorych na takie choroby jak miażdżyca czy cukrzyca.

Jak jednak wyplenić z siebie przekonanie, że każda próba skosztowania tranu zakończy się koniecznością natychmiastowego rozpoczęcia akcji ratunkowej lub, w najlepszym przypadku, grymasem twarzy godnym zawodowego mima? Całe szczęście czasy zmuszania się do tolerancji tłusto-rybnego smaku już minęły i płynna konsystencja tranu razem z nimi. VITANA Tran, jako suplement diety, z powodzeniem występuje w postaci tabletek, co zdecydowanie ułatwia wszystkim niedowiarkom odpowiednią i systematyczną pielęgnację organizmu od wewnątrz. Dla kogo przeznaczony jest Tran Vitany?

.Właściwie dla każdego. Zwiększone zapotrzebowanie na tran odczuwają dzieci i młodzież w okresie intensywnego wzrostu (okres dojrzewania), ludzie chorzy i będący w okresie rekonwalescencji, zestresowani i osłabieni oraz osoby nadużywające alkoholu i palące papierosy. Ze względu na swoje działanie odżywcze i ogólnie wzmacniające tran powinien ponownie zagościć w diecie każdej osoby, która świadomie dba o harmonię swojego organizmu.

 

Chcesz wiedzieć więcej o suplementach diety Vitana? A może masz ochotę na małe suplementowe zakupy? www.vitana.com to właściwy adres!!!



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.gorska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »