Dom » Nieruchomość

Dom w Konstancinie

Dom w Konstancinie
Zobacz więcej zdjęć »
Warszawa jest miastem dużych możliwości, a jednocześnie miejscem niebezpiecznym, pełnym hałasu i pośpiechu. Nic więc dziwnego, że część ludzi zamiast kupować mieszkanie w stolicy, woli wybudować lub kupić dom w Konstancinie.

Nie dziwi to tych, którzy wolą ciszę i spokój w otoczeniu natury. Tym bardziej, że bogata szata roślinna jest atutem nowego osiedla La Perle, co z francuskiego oznacza perłę.

Inwestycja ta jest realizowana przez firmę Budizol w Konstancinie Jeziorna. Powierzchnia tej malowniczej okolicy wynosi 4 547m2. W pobliżu działki obok dębów, które są pomnikami przyrody, znajduje się także Ogród Botaniczny, Park Kultury w Powsinie oraz pole golfowe.

Przyroda i rozmaite pobliskie miejsca rozrywki i odpoczynku nie są jedynymi atutami La Perle. Wchodzący w skład tego osiedla dom w Konstancinie jest rezultatem najnowszych technologii. Szczyci się m.in. podgrzewanymi chodnikami i zjazdami do garaży oraz systemem inteligentnego zarządzania budynkiem. Posiada także możliwość odzysku ciepła i energii. Każdy dom w Konstancinie wchodzący w skład osiedla La Perle, został też wyposażony w nowatorski system ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

niniwa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »