Dom » Budownictwo

Domek bloguje

Domek bloguje
Zobacz więcej zdjęć »
Blog architektów, inżynierów i budowlańców ostrowskiej firmy Domek to nowy pomysł na promocję budownictwa szkieletowego. Ma być platformą wymiany myśli i idei oraz kanałem komunikacji z przyszłymi, przeszłymi i obecnymi klientami firmy.

Już od samego początku co dzień na blogu pod adresem http://szkieletowo.wordpress.com pojawia się kilkudziesięciu czytelników, chętnie przeglądają galerie zdjęć z budów, klikają na zaprzyjaźnione strony, zadają także pytania. - Ta nowa forma komunikacji to jeden z licznych pomysłów jakie firma będzie realizować w 2009 roku. Roku szczególnym, bo w nim Domek obchodzi dwudziestolecie istnienia. Na blogu znajdą się także opisy realizacji firmy w kraju i zagranicą, nowe pomysły na budownictwo szkieletowe a także szczegółowe opisy zastosowań najróżniejszych nowoczesnych technologii budowlanych. Wśród nich między innymi klimatyzatory, rekuperatory, kominki z płaszczem wodnym i wiele, wiele innych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

DOMEK działa w branży budowlanej od 1989 roku. Specjalizuje się w produkcji i montażu gotowych domów prefabrykowanych. Wysoka jakość, nieustannie udoskonalana oferta produkcyjna, najnowsze rozwiązania techniczne i materiałowe w zakresie stawiania domów gotowych to tylko niektóre z wyróżników firmy. W ofercie firmy znajdują się domy drewniane wykonane z naturalnych surowców. Domy energooszczędne zapewniają mniejsze koszty zużycia energii, co nie jest bez znaczenia w domach jednorodzinnych. Nowoczesna technologia umożliwia oferowanie klientom domów na życzenie, dostosowanych do indywidualnych wymagań. Oprócz domów jednorodzinnych Domek oferuje także budowę wielorodzinnych budynków w technologii szkieletowej. Te nowoczesne i energooszczędne budynki znakomicie sprawdzają się jako budynki socjalne. Takie budynki stoją już w Bełchatowie i Luboniu, wkrótce w Sulejówku i kilku innych gminach. , chętnie przeglądają galerie zdjęć z budów, klikają na zaprzyjaźnione strony, zadają także pytania.

- Ta nowa forma komunikacji to jeden z licznych pomysłów jakie firma będzie realizować w 2009 roku. Roku szczególnym, bo w nim Domek obchodzi dwudziestolecie istnienia. Na blogu znajdą się także opisy realizacji firmy w kraju i zagranicą, nowe pomysły na budownictwo szkieletowe a także szczegółowe opisy zastosowań najróżniejszych nowoczesnych technologii budowlanych. Wśród nich między innymi klimatyzatory, rekuperatory, kominki z płaszczem wodnym i wiele, wiele innych. DOMEK działa w branży budowlanej od 1989 roku. Specjalizuje się w produkcji i montażu gotowych domów prefabrykowanych. Wysoka jakość, nieustannie udoskonalana oferta produkcyjna, najnowsze rozwiązania techniczne i materiałowe w zakresie stawiania domów gotowych to tylko niektóre z wyróżników firmy. W ofercie firmy znajdują się domy drewniane wykonane z naturalnych surowców. Domy energooszczędne zapewniają mniejsze koszty zużycia energii, co nie jest bez znaczenia w domach jednorodzinnych. Nowoczesna technologia umożliwia oferowanie klientom domów na życzenie, dostosowanych do indywidualnych wymagań. Oprócz domów jednorodzinnych Domek oferuje także budowę wielorodzinnych budynków w technologii szkieletowej. Te nowoczesne i energooszczędne budynki znakomicie sprawdzają się jako budynki socjalne. Takie budynki stoją już w Bełchatowie i Luboniu, wkrótce w Sulejówku i kilku innych gminach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Domek sp. z o.o.
http://domek.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »