Firma » Biznes

Fintech PragmaGO wprowadza markę PragmaGO.tech

która obejmuje usługi embedded finance w kanale współpracy partnerskiej

PragmaGO.tech to marka, która dostarcza innowacyjne usługi w modelu embedded finance dla B2B. Jest skierowana do partnerów biznesowych, którzy wprowadzając je do swojej działalności, dają swoim klientom i kontrahentom dostęp do środków finansowych. Partnerzy budują dzięki temu swoją przewagę konkurencyjną, zwiększają obroty i lojalność klientów. Ci z kolei, dzięki łatwemu dostępowi do pieniędzy mogą ustabilizować i rozwijać swój biznes. Obie strony zyskują, ponieważ w działalności B2B sukces merchanta zależy od sukcesów jego klientów.

Usługi embedded finance to m.in. Biz Now Pay Later (płatności odroczone dla biznesu) czy Merchant Cash Advance (również w formie zaliczki przychodowej Pay By Sales). Do tworzenia tak innowacyjnych produktów potrzebne jest profesjonalne zaplecze technologiczne oraz wieloletnie doświadczenie w finansach, umożliwiające obsługę finansowania i przejęcie jego ryzyka. PragmaGO.tech spełnia te założenia. Za rozwój technologii odpowiada ponad 40-osobowy zespół developerów i specjalistów UX/UI. Identyfikacja potrzeb rynkowych oraz współpraca z partnerami leży po stronie zespołu doświadczonych managerów. PragmaGO.tech zapewnia także wsparcie zespołu marketingu, który pomaga w komunikacji usług wśród klientów partnerów.

PragmaGO.tech jest największym w Polsce dostawcą usług embedded finance dla biznesu. Gwarantujemy stabilność finansowania, za którym stoi w tym momencie PragmaGO – niezależna instytucja finansowa z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku. Zapewniamy ciągłość obsługi nawet dużych i długoterminowych projektów. Celem PragmaGO.tech jest dostarczanie usług finansowych dla biznesu, które są tak samo łatwo dostępne, wygodne i efektywne, jak te dla konsumentów. Identyfikujemy potrzeby przedsiębiorców i odpowiadamy na nie, wyprzedzając rynek” – mówi Danuta Czapeczko, Wiceprezes Zarządu PragmaGO.

„Usługi w modelu embedded finance wymagają zastosowania nowoczesnej technologii. Wykorzystujemy ją w każdym aspekcie – od pomysłu na usługę, poprzez development, przebieg integracji ze środowiskiem partnera, po utrzymanie finansowania i przejęcie ryzyka. Czas to pieniądz – dla przedsiębiorców, korzystających z embedded finance – dosłownie. Dzięki naszym autorskim mechanizmom decyzyjnym jesteśmy w stanie ocenić ryzyko finansowania, obliczyć scoring i wydać decyzję kredytową nawet do 2 minut, w pełni online. Bierzemy odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszych usług, dbamy o to, aby były zaprojektowane z najwyższą dbałością o wygodę użytkownika, a integracje z partnerami przebiegały sprawnie i szybko (nawet w 2 dni)” – dodaje Wojciech Bublik, Prezes Zarządu PragmaGO.tech.

PragmaGO.tech łączy doświadczenie w technologii i finansach. Produkty pod tą marką są dostępne u takich partnerów jak Polskie ePłatności czy imoje.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »