Technologie » Internet

Kafito.pl wśród VIPów SEO

Kafito.pl wśród VIPów SEO
Zobacz więcej zdjęć »
Centrum Katalogowe Kafito.pl uzyskało rangę Katalogu VIP w Spisie Katalogów SEO. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem wysokiej jakości i wartości Kafito.pl z punktu widzenia pozycjonowania stron w Internecie.

Spis Katalogów SEO (tzw. Search Engine Optimization) jest jednym z najpopularniejszych spisów katalogów w Internecie. Na obecną chwilę w kategorii VIP znajduje się zaledwie 46 katalogów. Dołączenie do ich grona stanowi prestiżowe wyróżnienie podnoszące rangę Kafito.pl wśród tysięcy innych katalogów dostępnych w Internecie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Każdy właściciel może zgłosić swój katalog do Spisu Katalogów SEO. O przynależności do kategorii VIP decyduje już administrator spisu, który wyszukuje wśród przedstawionych katalogów te najbardziej wartościowe katalogi z punktu widzenia pozycjonowania.

Katalogi SEO pomagają w pozycjonowaniu, stąd stanowią narzędzie bardzo często wykorzystywane przez osoby pozycjonujące strony www. Ich celem jest osiągnięcie przez dany serwis jak najwyższej pozycji dla wybranych słów czy wyrażeń w wyszukiwarkach internetowych.

Spis katalogów z kategorii VIP znaleźć można pod adresem http://www.katalogiseo.info/katalogi,VIP. Więcej informacji o katalogu Kafito - http://www.kafito.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »