Rozrywka i wypoczynek » Sport

Klasyki Chelsea

Klasyki Chelsea
Zobacz więcej zdjęć »
Kibice Chelsea uważają obecny okres za czas złotej ery klubu. Jednak piłkarscy eksperci twierdzą, że mimo wyników, obecny zespół niczym nie przypomina składu z późnych lat 60-tych i wczesnych 70-tych. Czy naprawdę tak jest?

„The Blues” zostali założeni 10 marca 1905 roku w pubie o nazwie „The Rising Sun”, który znajduje się naprzeciwko głównego wejścia na dzisiejszy stadion.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

 

Na początku zespół nie cieszył się najlepszymi wynikami, chociaż był doceniany za styl gry. Dopiero w 1952 roku, kiedy menadżerem klubu został Ted Drake, zaczęły zachodzić znaczące zmiany. Za czasów jego rządów Chelsea zdobyła Mistrzostwo Anglii i Tarczę Wspólnoty. W latach 60-tych drużyna walczyła o najwyższe laury i bardzo często od sukcesu dzieliło ją naprawdę niewiele. Lata 70-te i 80-te to z kolei okres licznych zawirowań. W tym okresie można doszukać się prawie kompletnego upadku zespołu, a po niedługim czasie jego odrodzenia i zdobycia awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej Anglii. Kolejne lata to naprzemiennie uzyskiwanie raz lepszych, raz gorszych wyników, lecz zawsze klub był w czołówce zespołów brytyjskich.

Zapraszamy od 3 do 7 listopada, o godz. 19:00. 

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »