Rozrywka i wypoczynek » Sport

  Licytuj pakiet startowy na I RAFAKO Półmaraton Racibórz dla Madzi

  Licytuj pakiet startowy na I RAFAKO Półmaraton Racibórz dla Madzi
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpoczęła się licytacja pakietu startowego numer 1. na I RAFAKO Półmaraton Racibórz. Wygrywający dodatkowo do zestawu startowego otrzyma spartańskie niespodzianki, ponieważ licytację na portalu Allegro.pl prowadzą członkowie Fundacji Spartanie Dzieciom.

15-letnia Magda Główka, cierpiąca na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe potrzebuje specjalistycznych pasów samochodowych dla osób niepełnosprawnych oraz środków finansowych na obóz rehabilitacyjny. I właśnie na te cele biegacze z Fundacji Spartanie Dzieciom będą zbierać pieniądze podczas I RAFAKO Półmaraton Racibórz, który odbędzie się 30 sierpnia.

Dodatkowo, w portalu Allegro.pl członkowie fundacji uruchomili aukcję charytatywną, na której już można licytować unikalny pakiet startowy z numerem „jeden” na I RAFAKO Półmaraton Racibórz. Licytacja potrwa do 12 sierpnia do godz. 15:29. Można ją znaleźć pod adresem: http://allegro.pl/pakiet-startowy-i-rafako-polmaraton-raciborz-i5574902734.html. Cały dochód z aukcji przekazany zostanie na wsparcie niepełnosprawnej Magdy z Raciborza, dla której Spartanie przebiegną cały dystans o długości 21 097 m.

 Licytacja pakietu startowego, to nie jedyny sposób, w jaki będzie można wesprzeć rodzinę Magdy Główki. Spartanie będą prowadzić zbiórkę pieniędzy do specjalnych puszek podczas biegu 30 sierpnia. 

Chętni, aby pomóc dziewczynce mogą również przekazywać pieniądze na jej leczenie i rehabilitację na specjalne konto Fundacji: 61 1090 2590 0000 0001 2386 6541 (z dopiskiem RACIBÓRZ), które można znaleźć także na stronie www.spartaniedzieciom.org. 


***
I Rafako Półmaraton Racibórz odbędzie się w niedzielę 30 sierpnia 2015 roku. Zawodnicy do pokonania będą mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. Trasa posiada atest PZLA. Organizatorami przedsięwzięcia jest Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, a sponsorem głównym firma RAFAKO S.A. W ramach imprezy odbędą się Mistrzostwa Polski Energetyków. 
Szczegóły dotyczące I Półmaratonu Racibórz znajdują się na stronie internetowej: http://www.raciborz.pl/miasto_raciborz/polmaraton.html  

*** 
KONTAKT:
Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
 tel: 604 231 738

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations
www.adventure.media.pl
tel. 32 724 28 84
fax 32 417 01 70
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »