Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Limitowana płyta ELITArne Studio 202

Limitowana płyta ELITArne Studio 202
Zobacz więcej zdjęć »
Właśnie na rynku ukazała się limitowana płyta kompaktowa z wyborem najlepszych skeczy i piosenek wykonanych przez Leszka Niedzielskiego, Jerzego Skoczylasa i Stanisława Szelca. Przyjemność w jej słuchaniu znajdą nie tylko fani kultowego Studia 202, ale również ci, którzy szukają dobrej rozrywki.

Do powstania płyty przyczyniły się dwa wrocławskie markety Media Markt, które postanowiły wesprzeć kulturę i przypomnieć słuchaczom najwspanialsze skecze i piosenki Studia 202 z ostatnich lat. Płyta została wydana we współpracy z Radiem Wrocław w limitowanej liczbie egzemplarzy 1000 sztuk, z czego do sprzedaży trafiło 800 sztuk.

Miłośnikom kabaretu nie trzeba przedstawiać formacji ELITA, która wraz z przyjaciółmi przez lata tworzyła i tworzy magazyn rozrywkowy Studio 202. Ten świetny program od końca lat 50 bawi i rozśmiesza rzesze Polaków.  

Album zawiera 30 najbardziej znanych utworów  i motywów muzycznych, w tym także takie, które nigdy wcześniej nie były dostępne w zaprezentowanych na płycie wersjach: „Chłop i baba”, „Bardzo wybitny podróżnik”, „Pozwolenie na konia”, „Słownik wyrazów nieobcych”.

Płyta dostępna jest jedynie we wrocławskich sklepach Media Markt  (C.H. Pasaż Grunwaldzki przy Placu Dominikańskim 1, Park Handlowy Auchan Bielany przy ul. Karkonoskiej 85).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wioletta Batóg

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »