Dom » Wnętrza

Lśniący zielony dom

Lśniący zielony dom
Zobacz więcej zdjęć »
Rośliny doniczkowe są wizytówką naszego domu, ale żeby stanowiły jego ozdobę muszą być czyste i lśniące. W czasie przedświątecznych porządków warto ułatwić sobie pielęgnację roślin korzystając z nabłyszczacza marki Chrysal i specjalnej ściereczki do liści marki Pokon firmy Victus-Emak.

Okres przygotowań do świąt Bożego Narodzenia to czas wypełniony obowiązkami. Podczas domowych porządków warto poświęcić więcej czasu na pielęgnację domowych roślin, ponieważ już samo przebywanie pośród kojącej zieleni może stanowić doskonałe źródło relaksu.


Wykonywanie codziennych czynności związanych z pielęgnacją roślin może być proste i przyjemne - dzięki nabłyszczaczowi marki Chrysal i specjalnym ściereczkom do liści marki Pokon można skutecznie zadbać o domowe rośliny, przywracając im naturalny połysk i świeżość.

Nabłyszczacz

Nabłyszczacz marki Chrysal umożliwia skuteczną pielęgnację roślin o dużych liściach, dzięki czemu odzyskują one świeży i naturalny wygląd. Produkt pozwala w prosty sposób usunąć osady wapienne powstałe na liściach w skutek zraszania ich wodą. Nabłyszczacz ogranicza także transpirację wody z liści, co jest bardzo przydatne w przypadku roślin stojących w pobliżu kaloryfera. Redukcja parowania zabezpiecza je przed nadmierną utratą wody, a w efekcie przed wysychaniem, co sprawia że liście przez długi czas utrzymują świeży i jędrny wygląd. Ponadto nabłyszczacz marki Chrysal zabezpiecza liście przed owadami, a jak każdy amator botaniki wie, szkodniki są poważnym zagrożeniem także dla roślin domowych. Nabłyszczacz ogranicza ryzyko uszkodzenia liści, minimalizuje nieestetyczny wygląd, a także chroni roślinę pozwalając jej spokojnie rosnąć.
Nabłyszczacz marki Chrysal, 250 ml, cena detaliczna: 9 zł

Ściereczka do liści

Marka Pokon oferuje specjalne ściereczki do liści służące do pielęgnacji roślin ozdobnych. Produkt doskonale sprawdza się przy nabłyszczaniu roślin o dużych liściach, które utraciły swój naturalny blask i soczystość koloru. Ściereczki marki Pokon są nasączone specjalnym środkiem, który zapobiega osiadaniu kurzu na liściach, dzięki czemu zyskują one świeży i zdrowy wygląd na dłuższy czas. Stanowi to duże ułatwienie w domowych porządkach, ponieważ dzięki ściereczkom liście można przecierać rzadziej.
Ściereczka do liści marki Pokon, opakowanie 5szt, cena detaliczna: 7 zł

W czasie przygotowań do świąt Bożego Narodzenia pielęgnacja roślin powinna być łatwą i przyjemną czynnością. Nabłyszczacz marki Chrysal i specjalne ściereczki do liści marki Pokon pozwolą skutecznie zadbać o domowe rośliny oraz przywrócić im naturalny połysk i świeżość.

Kontakt prasowy:
Magda Knefel, Konkret PR
Email: m.knefel@konkretpr.pl
Telefon: +48 507150480Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.knefel@konkretpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »