Firma » Bankowość

mBank podjął decyzję o zmianie oprocentowania depozytów

mBank podjął decyzję o zmianie oprocentowania depozytów
Zobacz więcej zdjęć »
W związku z obserwowanym na przestrzeni ostatnich miesięcy spadkiem stawek WIBID, mBank podjął decyzję o zmianie oprocentowania lokat terminowych. Oprocentowanie rachunków oszczędnościowych pozostaje bez zmian.

Na naszą decyzję wpłynęła sytuacja panująca na rynku, oddziałująca przede wszystkim na oprocentowanie oferty długoterminowej. Najnowsze zmiany objęły tylko lokaty terminowe mBanku i nie są głębokie. Oprocentowanie rachunków oszczędnościowych, które stanowią naszą ofertę strategiczną, pozostaje bez zmian. - mówi Maciej Witkowski, Dyrektor Biura Sprzedaży Produktów Inwestycyjnych i Ubezpieczeniowych.

Oprocentowanie lokat i rachunków oszczędnościowych wynosi obecnie:

mLOKATY:

- 2-miesięczna z 4,70% na 4,60%,
- 3-miesięczna z 4,75% na 4,60%,
- 4-miesięczna z 5,40% na 5,25%.
- 6-miesięczna z 5,50% na 5,35%
- 12-miesięczna z 5,70% na 5,55%.

eMAX plus oraz mBIZNES plus bez zmian:

- 4,10% dla kwot do 49 999 PLN,
- 5,00% dla kwot powyżej 50 000 PLN.

Aktualne informacje o oprocentowaniu dostępne są w tabeli na stronach mBanku.

mBank, część BRE Banku SA, to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszych propozycji. Z oferty mBanku korzysta już ponad 2,2 mln Klientów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Dziś:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »