Społeczeństwo » Społeczeństwo

Nowa przystań celebrities

Nowa przystań celebrities
Zobacz więcej zdjęć »
Warszawska klinika stomatologiczna Wójcik Dental Clinic została uznana przez polskie celebrities za najbardziej prestiżowe miejsce w tegorocznym plebiscycie Modnych Miejsc Warsow Fashion Street.

Znana już doskonale w środowisku artystycznym, postanowiła uhonorować swoich ‘wyborców’ Dniem Otwartym, pod hasłem „Dzień Gwiazd”. Najbliższa edycja odbędzie się w piątek 3 lipca. Tego dnia wszyscy pacjenci kliniki wygrywają. Otrzymają bowiem vouchery podarunkowe, dzięki którym  uzyskają rabat do 25% na dowolne usługi dentystyczne.

 

 

W konkursie o tytuł Modnego Miejsca w kategorii Zdrowie startowało osiem wiodących placówek z sektora szeroko rozumianej opieki zdrowotnej. Jury, wśród którego znaleźli się między innymi Lidia Popiel, Katarzyna Zwolińska, oraz Robert Krupiński doceniło w szczególności prestiżową lokalizację w śródmieściu Warszawy, najnowocześniejsze zaplecze techniczne oraz rodzinną pasję, która przyświeca temu miejscu. „Moją uwagę zwróciły nowoczesne, designerskie wnętrza, dzięki którym medyczny profesjonalizm w wydaniu braci Wójcik uzyskał ciepłą i kameralną duszę” – wspomina  Olga Cieślak, prezenter Radia Kolor

Klinika wygrała w rywalizacji, co jednoznacznie podkreśliło charakter tego wyjątkowego miejsca.

 

3 lipca, już od godzin porannych, Wójcik Dental Clinic zaprasza na Dni Otwarte - nie tylko gwiazdy polskiego show biznesu, ale również wszystkich zainteresowanych - do skorzystania z promocyjnych warunków leczenia i zabiegów estetycznych.

„Wprowadzając najwyższe standardy dentystyczne na warszawski rynek, chcemy zachęcić już najmłodszych Warszawiaków do profilaktyki stomatologicznej, którą można prowadzić komfortowo, a jednocześnie przy zachowaniu znamiennej dla nas skrupulatności i profesjonalizmu” – tłumaczy dr Tomasz Wójcik, jeden z założycieli.

Jak podkreśla dr Adam Wójcik - „Dzień Gwiazd” to nowatorski projekt skierowany do osób medialnych, które juz korzystają z naszych usług, jak również do tych, którzy dopiero podejmą taką decyzję, lub po prostu chcą zaprzyjaźnić sie z kliniką.”

 

Będzie to więc wspaniała okazja, by samemu przyjrzeć się pracy renomowanych specjalistów w najbardziej trendy miejscu stolicy.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wójcik Dental Clinic
http://www.wojcikclinic.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »