Motoryzacja » Samochody

Nowoczesny obiekt powiększa autoryzowaną sieć NISSANA

Nowoczesny obiekt powiększa autoryzowaną sieć NISSANA
Zobacz więcej zdjęć »
23 stycznia 2009 został otwarty kolejny autoryzowany salon Nissana. Nowy obiekt należący do firmy Polmotor znajduje się w Szczecinie przy ulicy Struga 71.

Stylizacja zewnętrzna jak i wewnętrzna są w pełni zgodne z najnowszymi zasadami identyfikacji wizualnej firmy a salon o powierzchni 1800 m.kw. jest dużo większy od poprzedniego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Dla Polmotor to 15 rok współpracy z Nissanem; w tym czasie sprzedaż firmy wzrosła ponad 20 krotnie a rok 2008 zamknął się wynikiem 760 sprzedanych aut (626 w Szczecinie i 136 w obiekcie w Koszalinie)

Podczas ceremonii Dyrektor Zarządzający Nissan Sales Central & Eastern Europe Pierre Boutin powiedział „Z dumą otwieram ten salon, który należy do najlepszych jakie widziałem w swojej karierze; zarówno w Europie jak i Ameryce Północnej" „z drugiej strony wiem, że w działalności firmy Polmotor nie chodzi o to by zachwycić pięknem obiektu. To środek do uzyskania pełnej satysfakcji klienta a ten utrzymuje się na najwyższym poziomie już od lat. Dziękuję za to właścicielom i całemu zespołowi" dodał Pierre Boutin.

„Nasz nowy salon jest przede wszystkim poszerzeniem możliwości rozwoju firmy, ponieważ obiekt jest dużo przestronniejszy i lepiej przystosowany do obsługi klientów. To uwieńczenie naszych niemal 15-letnich starań, by każdego dnia dostarczać ludziom najlepsze produkty i usługi" - powiedział prezes Nissan Polmotor, Jan Przepłata.

Kwestia dojazdu do nowego salonu także nie sprawi większych problemów, bo nowy salon znajduje się w sąsiedztwie dawnej siedziby przy Struga 82c. Przepłata dodaje: „Dotychczasowa lokalizacja znakomicie spełniała swoją rolę pod względem komunikacyjnym. Zmieniło się oblicze salonu, ale miejsce pozostaje niemalże to samo. W dalszym ciągu będziemy starać się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, wprowadzając w ich życie nowy wymiar funkcjonalności i ujmując estetyką designu".

Nową siedzibę otwarto z rozmachem. Tematem przewodnim imprezy inauguracyjnej była Japonia i przez kilka godzin salon był niewątpliwie najbardziej orientalnym miejscem w całym Zachodniopomorskim. „To ojczyzna firmy Nissan i uważam, że świetnie oddaje jego ducha. Japończycy kochają prostotę w eleganckim wydaniu i równocześnie są pionierami rozwiązań technologicznych. Taki właśnie był zamysł naszego nowego salonu - postanowiliśmy stworzyć miejsce urzekające stylem i innowacyjnością zarazem" - mówi Przepłata.

Ukoronowaniem wieczoru była pierwsza w Polsce prezentacja najnowszej generacji legendy motoryzacji, Nissana GT-R. Ta niezwykła maszyna, posiadająca składany ręcznie silnik o pojemności 3,8 litra i mocy 480 koni mechanicznych, przełamuje standardy prędkości, obsługi i prowadzenia. „To supersamochód dla każdego i dowód naszej motoryzacyjnej pasji. Wynik uzyskany na niezwykle trudnym torze Nürburgring Nordschleife, 7 minut i 29 sekund, czyni go prawdziwym demonem prędkości w swojej klasie. To jeden z najlepszych rezultatów osiągniętych przez seryjnie produkowane auto. Nissan GT-R w pełni ukazuje upór, z jakim dążymy do wzbogacenia ludzkiego życia poprzez produkcję pojazdów najwyższej jakości i rozwijanie technologii trwale zmieniających motoryzację" - kończy Przepłata.

Więcej o Nissan Polmotor na www.polmotor.pl

Nissan Polmotor jest wyłącznym dealerem Nissan w województwie zachodniopomorskim i jednym z wiodących sprzedawców samochodów tej marki we wschodniej europie. Jest także niekwestionowanym liderem pod względem poziomu obsługi klienta. Regularnie świadczą o tym badania satysfakcji, w których osoby obsługiwane w serwisach sieci Nissan od lat udzielają firmie Polmotor najwyższych lokat.

Przedsiębiorstwo Polmotor powstało w 1994 r. jako firma handlowo-usługowa działająca w branży motoryzacyjnej. Zapoczątkowana rok później współpraca z generalnym importerem Nissan w Polsce oraz liczne szkolenia zaowocowały podniesieniem kwalifikacji pracowników i osiągnięciem wysokiego stopnia specjalizacji w handlu i naprawie samochodów tej marki. Efektem tego są wyniki wspomnianych badań satysfakcji klienta oraz liczne nagrody i certyfikaty. W 2000 roku firma zainicjowała swoją działalność w Koszalinie, a od 2007 roku odbywa się ona pod dachem nowego, przestronnego salonu przy ulicy Gnieźnieńskiej 45c. Przeprowadzki doczekała się też rodzima siedziba Nissan Polmotor - inauguracja nowoczesnego obiektu przy ulicy Struga 71 w Szczecinie odbyła się 23 stycznia 2009 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »