Kultura, sztuka » Muzyka

Nowy Kult pod koniec września

Nowy Kult pod koniec września
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa płyta Kultu w sprzedaży pod koniec września.

Nowa płyta zespołu Kult ukaże się 28 września 2009 – poinformowała firma S.P. Records, wydawca albumu. Krążek będzie nosił tytuł „HURRA”.

Pierwotnie płyta miała się nazywać „Concetrazion Gigantica”, ale Kazik i jego koledzy z zespołu zrezygnowali z tego tytułu - podaje Salon Kulturalny.  

Jak pisze szef S.P. Records Sławek Pietrzak, „Kazik brzmi na niej jakby miał 15 lat mniej, instrumenty i sposób grania przypominają takie Kultowe klimaty, które ja najbardziej lubię. Czuć na płycie doskonałą energię, która towarzyszyła muzykom w naszym studio. Wielokrotnie widzieliśmy zespół, który jest uśmiechnięty, zadowolony i nakręcony swoją pracą. Wszyscy muzycy bardzo intensywnie pracowali ale największą  K R W A W I C Ę zostawił w studio Kazimierz. Mogę tylko tyle powiedzieć, że KULT to brzmi dumnie”.

Poprzedni album Kultu „Poligono Industrial” został wydany w 2005.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »