Motoryzacja » Samochody

Nowy salon Nissana w Wielkopolsce

Nowy salon Nissana w Wielkopolsce
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Nissan właśnie wzbogaciła się o kolejny punkt dealerski, który powstał w Poznaniu, ulokowany w doskonałej lokalizacji, dzielnicy Piątków. Nowo otwarty salon należy do firmy Polody związanej już od 14 lat z marką.

Pierwszy z poznańskich obiektów istnieje w podmiejskim Przeźmierowie a drugi w Kaliszu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dwupiętrowy salon Nissana ma blisko 700m2 powierzchni na których może się znajdować dziewięć ekspozycyjnych modeli Nissana. Posiada siedmiostanowiskowy serwis wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny. Dealer Polody oprócz aut osobowych, terenowych oferuje także pojazdy dostawcze Nissana. Dowodem na wysoką jakość usług świadczoną przez firmę jest zdobyta w 2005 roku Światowa Nagroda NSSW (Global NSSW Award) przyznawana dla najlepszych dealerów Nissana na świecie. Ponadto od grudnia 2003 r. najwyższą jakość usług potwierdza uzyskany certyfikat jakości ISO 9001:2000 oraz Certyfikaty Najwyższej Jakości - dla dealera i serwisu. Salon firmy Polody w Przeźmierowie ma na swoim koncie inne wyróżnienia: zwyciężył w rankingu salonów Nissana opracowanym przez tygodnik „Auto Świat" a także przyznano mu Znak Dobrej Jakości „TOP MARKA".

Maciej Klenkiewicz - Dyrektor Oddziału Polskiego, Nissan Sales Central & Eastern Europe - skomentował otwarcie nowego salonu Nissan'a: „Serdecznie gratulujemy Państwu Polodym, rodzinie i pracownikom pięknego i funkcjonalnego obiektu. Jesteśmy przekonani, że przyczyni się on do znacznego wzrostu udziału w rynku w sprzedaży Nissan'a na terenie wielkopolski i przyczyni się do realizacji wspólnych celów Dealera i marki na najwyższym poziomie."Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InfoMoto
http://infomoto.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »