Motoryzacja » Moto Serwis

Przygotuj swoje Volvo na zimę

Przygotuj swoje Volvo na zimę
Zobacz więcej zdjęć »
Od 17 do 18 października 2009 r., sieć autoryzowanych serwisów Volvo zaprasza wszystkich właścicieli Volvo do udziału w „Jesiennej Akcji Serwisowej 2009”. W ramach akcji klienci mogą skorzystać m.in. z bezpłatnej kontroli akumulatora i atrakcyjnych rabatów na opony zimowe.

Akcje serwisowe są organizowane przez markę Volvo, dwa razy do roku - na wiosnę, by przygotować samochód do wiosenno-letnich podróży oraz jesienią aby sprawdzić auto przed nadchodzącą zimę.

W tegorocznej Jesiennej Akcji Serwisowej Volvo wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i oferuje im atrakcyjne rabaty i promocje związane z przygotowaniem auta do okresu zimowego.

Sprawdzenie samochodu, będzie odpłatne, jednakże jeśli nie zostanie wykryta żadna usterka, to usługa jest bezpłatna. Koszt kontroli to 50 zł, który zostanie wliczony w koszt naprawy samochodu i ewentualnego zakupu zamiennych części. Całkowity czas trwania przeglądu samochodu to tylko 45 minut.

Na wszystkich klientów w przypadku wykrycia usterek, czekają atrakcyjne rabaty - 20 % zniżki na usługę oraz 10 % rabatu na części zamienne. Każdy właściciel Volvo może skorzystać z darmowego sprawdzenie akumulatora. Dodatkowo przygotowano atrakcyjną ofertę na zakup opon zimowych.

„Stawiamy na bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do klienta podczas całego okresu użytkowania przez nich samochodów marki Volvo. Akcje serwisowe Volvo cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też przygotowaliśmy kolejną edycję akcji. To najlepszy sposób na pokazanie naszym klientom, jak bardzo są dla nas ważni", powiedział Mariusz Nycz, Communications Manager Volvo Auto Polska

Jesienna akcja serwisowa odbędzie się w dniach 17 - 18 października 2009 r. Aby umówić się na spotkanie wystarczy zadzwonić na infolinię Volvo 0 801 1 VOLVO (0 801 1 86586), z telefonu komórkowego 0 502 2 VOLVO (0502 2 86586) lub skontaktować się bezpośrednio ze swoim Serwisem Volvo.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InfoMoto
http://infomoto.pl

Komentarze (1)

  • bull
    bull 2012-10-03 19:18:44

    Przed zimą to koniecznie wybrać się trzeba do lakiernika (ja polecam Serwis-Lakierniczy.pl ), żeby zrobił porządek z korozją. Nawet najmniejsze ognisko przez tych kilka zimowych miesięcy może się tylko pogłębić i będzie większy problem. Nie ma co czekać.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Dziś:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »