Technologie » AGD - RTV

Rocking Residence! Nowa młodzieżowa marka!

Rocking Residence! Nowa młodzieżowa marka!
Zobacz więcej zdjęć »
Energetyczna, dynamiczna, surowa, ale przede wszystkim prawdziwa... To właśnie Rocking Residence! Ta zupełnie nowa holenderska marka młodzieżowa pokazuje, jak połączyć modę i styl życia z doskonałą jakością dźwięku i doznaniami muzycznymi.

Rocking Residence to mieszanka nowych trendów w muzyce i ulicznej sztuce. To żywioł i autentyczność. Rocking Residence to więcej niż tylko kolejna marka młodzieżowa. To sposób życia. RocRes kształtuje sposób myślenia, przekazuję ideę, mającą na celu stworzenie własnej dynamicznej ekipy Rocking Residence.


"Tworząc Rocking Residence (RocRes) inspirowaliśmy się dokonaniami haskiej grupy grafficiarzy, która pod nazwą "Rocking Residence" w latach 90tych "zdobiła" ulice Hagi i okolic swoimi fantastycznymi dziełami Street Art.

Inspirację tę wykorzystaliśmy podczas projektowania pierwszych serii naszych słuchawek. Wszystkie nasze produkty mają prowokujące i energiczne nadruki i kolory, co sprawia, że dokładnie wpisują się w obecny styl uliczny", mówi Renée Vervoorn, jedna z założycielek marki Rocking Residence.

filmpje_RR.jpg

000000a94d09e104.jpg

000000aa4d09e10f.jpg

Rocking Residence jest inicjatywą firmy Sweex, a jej autorkami są Regina Romeijn i Renée Vervoorn, które chcą wykreować nie tylko markę, ale nową, autentyczną jakość.

Rocking Residence
We are. For Real
Dołącz do naszej ekipy. Bądź naszą inspiracją!
www.rocking-residence.com

Więcej informacji:

Kontakt
Maciej Lewczuk
e-mail maciek@tabasco.pl
Tel. +48 668 178 700Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

maciek@tabasco.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »