Społeczeństwo » Społeczeństwo

Słodki Dzień Dziecka

Słodki Dzień Dziecka
Zobacz więcej zdjęć »
Wawel SA, producent ulubionych przez dzieci słodyczy, oraz Fundacja „Wawel z Rodziną” myśli o wszystkich wychowankach Domów Dziecka w Polsce. Z okazji Dnia Dziecka firma już po raz kolejny przekaże dzieciom ponad 6 ton słodyczy oraz ufunduje wakacyjny wyjazd w góry.

O tym, kto pojedzie zdecydują internauci, którzy do 31 maja br. mogą głosować na wybraną przez siebie placówkę.

Już po raz kolejny Wawel SA z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka organizuje akcję „Słodki Dzień Dziecka". W tym roku współorganizatorem jest także Fundacja „Wawel z Rodziną" powołana przez producenta słodyczy w celu wspierania polskich rodzin, a także osób i instytucji, sprawujących opiekę zastępczą nad dziećmi. Do 1 czerwca 2009 r. do ponad 450 publicznych ośrodków opiekuńczo-wychowawczych w całym kraju trafią słodkie upominki. W ramach akcji firma przekaże dzieciom ponad 6 ton słodyczy. Prawie 13-kilogramowe pakiety będą dostarczone przez przedstawicieli firmy do placówek.

Dodatkowo, na specjalnie uruchomionym serwisie na www.wawel.com.pl, dotyczącym akcji, przeprowadzone zostanie głosowanie. Internauci mogą oddawać głos na wybrany przez siebie Dom Dziecka z załączonej na stronie listy. 15 wychowanków z trzech placówek, które otrzymają największą liczbę głosów, wyjedzie na wakacje w góry. Każdy, kto odda swój głos otrzyma zwrotnie na swój e-mail kupon uprawniający do otrzymania filiżanki czekolady Wawel, do zrealizowania w jednym z 13 salonów firmowych Wawel na terenie całego kraju.

To już kolejna edycja Akcji „Słodki Dzień Dziecka", którą organizuje firma Wawel. W ubiegłym roku, oprócz przekazywania słodyczy, firma zorganizowała konkurs plastyczny „Magiczna Fabryka Czekolady", w której rozdano 50 rowerów górskich. Laureatka głównej nagrody, 17-letnia Natalia, wraz z pozostałymi wychowankami Domu Dziecka z Kożuchowa, pojechała na magiczną wyprawę do Krakowa. Podczas wycieczki dzieci zwiedziły fabrykę czekolady Wawel SA w Dobczycach.

„Cieszymy się, że w tym szczególnym momencie możemy obdarować dzieci z Domów Dziecka słodyczami. Oprócz słodkich pakietów przygotowaliśmy dla nich 15 miejsc na obozie małych odkrywców. Decyzja o tym, które z nich tam pojadą - zależy od Ciebie. Zagłosuj na bliską Ci placówkę na www.wawel.com.pl i przyczyń się do tego, by dzieci spędziły niezapomniane wakacje" - zachęca Dorota Piwowarska, Kierownik Marketingu Wawel SA.

Patronat medialny nad akcją objęli: RMF FM, Tina, Dziennik Polski, TVP Kraków, TVP Łódź, TVP Olsztyn, TVP Warszawa oraz Miastodzieci.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »