Rozrywka i wypoczynek » Sport

US OPEN – wyjątkowy turniej Wielkiego Szlema

US OPEN – wyjątkowy turniej Wielkiego Szlema
Zobacz więcej zdjęć »
Każdego roku, w profesjonalnym tenisie odbywają się 4 turnieje Wielkiego Szlema, a turniej US Open uważany jest przez graczy i obserwatorów za coś wyjątkowego.

Twarde korty, późne noce i rozentuzjazmowany tłum widzów, wszystko to tworzy unikalne sportowe widowisko. W roku 2005, korty Flushing Meadows były świadkiem niespotykanych przeżyć i wspaniałych wspomnień, mogliśmy podziwiać niezapomniany finał pomiędzy Agassi a Federerem. Był to wymarzony finał na Flushing Meadows: amerykańska legenda kończąca karierę kontra nowy mistrz. Coś dla koneserów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

ESPN Classic przypomni również niezapomniany finał 2006 na kortach trawiastych. Hałaśliwy tłum widzów próbuje zagrzać Amerykanina Roddicka do zwycięstwa nad wielkim Rogerem. Kolejne odcinki z pewnością zaciekawią miłośników płci pięknej. Bądź świadkiem osobliwego finału kobiet z 1985 roku, gdzie panująca mistrzyni Martina Navratilova wygląda nieporadnie w meczu z młodą Czeszką Mandlikovą. W finale kobiet 2004 Graf wygrała pierwszy set w 22 minuty zdobywając 20 z możliwych 24 punktów! Będąca w życiowej formie Sanchez-Vicario nie poddała się jednak tak łatwo. Na koniec perełka: finał kobiet 1989, pomiędzy niezapomnianą Steffi Graf a Martiną Navratilovą. Był to wielki pojedynek na US Open. Dwie najlepsze zawodniczki w historii walczą o zwycięstwo w finale roku 1989.

Zapraszamy od 21 do 29 stycznia, o godz. 17:30

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »