Firma » Bankowość

Usługi Europ Assistance Polska w kartach „BZ WBK ASSISTANCE FOR FRIENDS”.

BZ WBK ASSISTANCE FOR FRIENDS to program ubezpieczeniowy, który powstał specjalnie z myślą o pracownikach Banku Zachodniego BZ WBK.

BZ WBK ASSISTANCE FOR FRIENDS to program ubezpieczeniowy, który powstał specjalnie z myślą o pracownikach Banku Zachodniego BZ WBK.  Osoby objęte programem „BZ WBK ASSISTANCE FOR FRIENDS” mogą korzystać z nowego pakietu ubezpieczeniowego powstałego dzięki współpracy Banku Zachodniego WBK z Commercial Union Polska oraz Europ Assistance Polska. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dostępne świadczenia obejmują pomoc medyczną i techniczną w miejscu zamieszkania tj. np. wizyta lekarza, transport medyczny, dostawa leków (assistance medyczny) oraz w zakresie home assistance   - interwencję specjalisty w zakresie napraw sprzętu RTV/AGD lub szkody w miejscu zamieszkania.

Do dyspozycji beneficjentów programu oddany został również prestiżowy serwis concierge. Za jego pośrednictwem można m.in. dokonać rezerwacji pobytu w hotelu/pensjonacie, zakupić bilety na wybrany koncert/wystawę, zorganizować opiekę dla dzieci.

 Joanna Bełza, Head of PR&Marketing

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Europ Assistance Polska
http://europ-assistance.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »