Kultura, sztuka » Kultura

Volkswagen partnerem Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty

Volkswagen partnerem Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty
Zobacz więcej zdjęć »
We Wrocławiu rozpoczął się 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty. Impreza będzie trwała przez jedenaście dni. W tym czasie Volkswagen, będący partnerem festiwalu, zapewni transport największym gwiazdom i reżyserom polskiego i światowego kina.

Już po raz drugi z rzędu największy europejski producent samochodów angażuje się w największy w Polsce festiwal filmowy. Wydarzenie to jest zarazem jednym z bardziej istotnych imprez kulturalnych w Polsce.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty wykracza poza granice komercyjnego kina. Skupia indywidualistów, bezkompromisowych reżyserów oraz aktorów, którzy mieli odwagę stworzyć filmy niekoniecznie związane z aktualnym trendem i modą. Podczas tegorocznej edycji zostanie pokazanych 550 filmów z 45 krajów. Do Wrocławia przyjedzie ponad 500 reżyserów, producentów, dystrybutorów i krytyków filmowych z Polski i zagranicy.

Volkswagen zapewni transport największym gwiazdom i reżyserom polskiego i światowego kina, dostarczając flotę luksusowych samochodów. Składają się na nią flagowe modele marki - bardzo ekskluzywne Phaetony. Standard techniczny i jakość tego dużego Volkswagena reprezentują najwyższy poziom światowej motoryzacji. Wszystkie wersje Phaetonów są seryjnie wyposażone w napęd na cztery koła i pneumatyczne zawieszenie. Napęd 4Motion zapewnia doskonałe właściwości pod względem dynamiki jazdy i komfortu, gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Z kolei zawieszenie pneumatyczne 4-Corner znacznie poprawia komfort jazdy na wszystkich rodzajach nawierzchni i pozwala na obniżenie nadwozia przy prędkości powyżej 140 km/h, co pozytywnie wpływa na właściwości jezdne i redukcję zużycia paliwa.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »