Kultura, sztuka » Kultura

Warsztaty plastyczne "Jak malować poezję"

Warsztaty plastyczne "Jak malować poezję"
Zobacz więcej zdjęć »
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Reja w Oleśnicy oraz Konfraternia Kulturalna zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na warsztaty plastyczne "Jak malować poezję".

Zajęcia poprowadzą uznani malarze - Zdzisław Nitka (jeden z czołowych polskich ekspresjonistów, grafik, rzeźbiarz, wykładowca Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu) i Jolanta Nikt (absolwentka wrocławskiej ASP, tworzy pełne ciepła, bajecznie kolorowe, odwołujące się do kontekstów kulturowych obrazy olejne, a także rysunki i kolaże nawiązujące do twórczości ludowej, jest autorką wierszy).

Najbliższe warsztaty odbędą się w sobotę, 12 września w Bibliotece POD PEGAZEM w Oleśnicy przy ul. Kleeberga 4, o godzinie 10.30.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Kulturowego.

Warsztaty odbywać się będą w soboty od godziny 10.30 w dniach:

12, 26 września

10 października

14 listopada

w Bibliotece Pod Pegazem na ul. Kleeberga 4 (budynek szkoły podstawowej nr 6).

Wstęp na nie jest wolny, a udział bezpłatny. Organizatorzy zapewniają podstawowe materiały plastyczne. Mile widziane własne przybory malarskie i rysunkowe. Można przynieść ze sobą ulubiony wiersz - by z pomocą malarzy go zilustrować.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »