Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Zimą pomyśl o tym, jak chcesz wyglądać latem

Zimą pomyśl o tym, jak chcesz wyglądać latem
Zobacz więcej zdjęć »
Marzenia o słońcu, zieleni drzew i ciepłym piasku plaży pomagają przetrwać chłód mroźnej zimy. Jeśli te miłe chwile zakłócają myśli o niedoskonałościach cery lub sylwetki, mamy dobrą informację: zima to najlepszy czas na skuteczne rozprawienie się ze wszystkimi problemami.

Pomogą dostępne w wiodących gabinetach i klinikach medycyny estetycznej na terenie całej Polski urządzenia z oferty firmy OPTOPOL, dystrybutora specjalistycznego sprzętu zabiegowego i diagnostycznego.

Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej metodą CoolSculptingTM: szybko i na długo

Skuteczne i nieinwazyjne zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej i konturowania ciała gwarantuje system CoolSculptingTM firmy Zeltiq. Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię chłodzenia, dzięki której selektywnie eliminuje komórki tłuszczowe oszczędzając pozostałe tkanki. Komórki tłuszczowe zaczynają obumierać już w ciągu 3 dni po zabiegu, by w ciągu 2 tygodni zostać naturalnie usunięte z organizmu przez układ limfatyczny. W okresie ok. 3 miesięcy po zabiegu ich liczba spada średnio o 22%, przy czym rezultaty kumulują się w przypadku ponownych zabiegów.

Metoda oferowana przez system CoolSculptingTM jest zabiegiem nieinwazyjnym i całkowicie bezpiecznym. Samo urządzenie firmy Zeltiq jako jedyne na rynku posiada certyfikat Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) w zakresie nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej metodą kriolipolizy. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo oraz brak możliwości uszkodzeń (nadmiernego schłodzenia, a nawet odmrożenia) skóry, mogących wystąpić w przypadku innych urządzeń powołujących się na tę samą metodę. Dzięki sprawdzonej technologii urządzenie doskonale sprawdza się w miejscowej redukcji wybranych fałdów tkanki tłuszczowej skutecznie eliminując tkankę odporną na dietę i ćwiczenia. Wyposażone jest w aplikatory o różnej wielkości, dostosowane do indywidualnych wymogów pacjenta (wielkość obszaru zabiegowego). Wyniki zabiegu są długofalowe przy zachowaniu podobnej wagi ciała.

Napinanie i konturowanie skóry: długotrwały efekt dzięki urządzeniu Thermage®

Ratunkiem dla skóry, która utraciła jędrność jest zabieg z użyciem urządzenia Thermage®, wykorzystującego energię sprzężonych fal radiowych. Dzięki opatentowanej technologii Thermage® głęboko penetruje tkankę podskórną i skórę właściwą równomiernie ją nagrzewając, wiążąc istniejące włókna kolagenowe i pobudzając produkcję nowych. Efekty działania urządzenia Thermage®, czyli uelastycznienie, ujędrnienie oraz poprawa struktury skóry są z reguły natychmiastowe, ale coraz wyraźniejsze stają się stopniowo w okresie do 6, a czasem nawet do 12 miesięcy po zabiegu i utrzymują się przez długi okres. Dla uzyskania pożądanego efektu wystarczy poddać się zabiegowi tylko raz, bez konieczności powtórzeń po krótkim czasie.

Zabieg nieinwazyjnego wygładzenia, napięcia oraz głębokiego konturowania skóry twarzy urządzeniem Thermage® Face pozwala uzyskać efekt młodszego wyglądu bez konieczności interwencji chirurgicznej czy iniekcji. Poprawa konturów linii żuchwy i brody, napięcie skóry podbródka oraz wygładzenie zmarszczek i drobnych linii wokół ust, oczu i na czole utrzymują się latami, w zależności od stanu skóry i jej naturalnego procesu starzenia. Zabieg Thermage® Eye to lifting dla oczu. To młodsze, jaśniejsze spojrzenie i uniesione, wypoczęte oczy dzięki uzyskaniu gładszej, bardziej napiętej skóry, również powiek, redukcji worków pod oczami oraz spłyceniu zmarszczek i drobnych linii. Co bardzo istotne dla pań: gładsza i bardziej napięta skóra powiek po zabiegu znacznie ułatwia nakładanie makijażu. Bezpieczeństwo zabiegu na tym obszarze zostało potwierdzone przez FDA, Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków i jest to na razie jedyny taki certyfikat wydany na świecie. Z kolei Thermage® Lip to sposób na gładsze i wyraźniejsze usta dzięki uzyskaniu bardziej napiętej skóry w ich okolicy.

Urządzenie Thermage® znajduje zastosowanie również do wygładzania, napinania i konturowania skóry brzucha, pośladków, nóg (kolana) i rąk (ramiona, dłonie) i to niezależnie od jej typu czy kolorytu. Efekt? Mocniejsze, bardziej jędrne i lepiej ukształtowane ciało, a także spłycone wgłębienia i wygładzona struktura skóry dotkniętej cellulitem. Co ważne, po zabiegach przy użyciu urządzeń Thermage® nie ma konieczności specjalnego postępowania ani unikania światła słonecznego, dlatego już bezpośrednio po zabiegu można powrócić do normalnej aktywności.

Redukcja przebarwień i blizn: laserowy resurfacing skóry urządzeniami Fraxel® i Clear+BrilliantTM

Gdy problem dotyczy przebarwień lub innych nieprawidłowości skóry twarzy lub ciała takich, jak nierówności i zwiotczenia skóry, blizny trądzikowe i chirurgiczne, rozstępy, zmiany barwnikowe, a nawet niewielkie zmarszczki w okolicach oczu, niezastąpiony będzie zabieg przy użyciu jednego z laserów Fraxel®. W pełni bezpieczne urządzenia: laser frakcyjny Fraxel re:pairTM, światłowodowy laser erbowy Fraxel re:storeTM czy rewolucyjny system laserowy Fraxel re:store DualTM z podwójną długością fali do zabiegów powierzchniowych i głębokich to gwarancja radykalnej poprawy stanu i wyglądu skóry, często w efekcie już jednego zabiegu.

W przypadku zabiegów z użyciem lasera należy pamiętać o okresie rekonwalescencji. Podczas gdy przy zabiegach nieablacyjnych (Fraxel re:storeTM) okres ten jest minimalny, przy zabiegach ablacyjnych z użyciem lasera Fraxel re:pairTM konieczna jest kilkudniowa rekonwalescencja. Wprawdzie do regeneracji naskórka dochodzi już w 48 godzin po zabiegu, jednak powrót do pełnej aktywności - zwłaszcza w przypadku głębokich lub nasilonych uszkodzeń - możliwy jest po 5-7 dniach. Po zabiegu przez co najmniej 3 miesiące należy także unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce oraz stosować preparaty z filtrem słonecznym SPF 30 lub silniejszym. Dlatego nie jest wskazane poddawanie się zabiegom laserowym w okresie późnej wiosny i lata.

Koloryt, teksturę i blask skóry poprawi zabieg przy użyciu lasera diodowego Clear+BrillantTM. To urządzenie przeznaczone jest do zabiegów powierzchniowych o minimalnej inwazyjności, dzięki któremu skóra zyskuje jednolity zdrowy koloryt, jest gładka i rozświetlona. Płytka penetracja maksymalnie skraca okres rekonwalescencji po zabiegu.

Urządzenia zabiegowe firmy OPTOPOL znajdują się w renomowanych gabinetach i klinikach medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Pełna lista gabinetów dostępna jest na stronach dystrybutora: http://dermatologia.optopol.com.pl/gabinety i www.optopol.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ad rem Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »