Dom » Wnętrza

Zimowo-wiosenne inspiracje marki Villa Italia

Zimowo-wiosenne inspiracje marki Villa Italia
Zobacz więcej zdjęć »
Villa Italia prezentuje najnowsze kolekcje porcelany, ceramiki, szkła oraz elementów wyposażenia wnętrz. Nowe linie produktów, projektowane w Mediolanie, zaskakują różnorodnością oraz wyrazistością formy i kolorystyki.

W nowych kolekcjach marki Villa Italia można odnaleźć zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wzornictwo. W ofercie znalazły się produkty z najwyższej jakości porcelany typu bone china, z ręcznie szlifowanego szkła kryształowego oraz platerowane srebrem dodatki stołowe.

Porcelana i ceramika

Nowe kolekcje w ofercie marki Villa Italia to m.in. kolekcja Frasca z roślinnym motywem w soczystym odcieniu zieleni wykonana z wysokiej jakości porcelany typu new bone china, subtelna kolekcja Bianca w pięknym mlecznym odcieniu
o smukłym kształcie naczyń, czy śnieżnobiała Renata z radosną dekoracją kwiatową w modnej kolorystyce fioletu i różu. Różnorodne kształty naczyń i wzornictwo od subtelnego dekoru po wyraziste akcenty sprawiają, że zastawy obiadowe i do herbaty marki Villa Italia pasują do szerokiego spektrum wnętrz i aranżacji.

Królestwo kryształu

Propozycje marki Villa Italia na przełom 2008 i 2009 roku obejmują również dużą grupę produktów z kryształu. To zarówno kolekcje eleganckich szklanek, salaterek i wazonów z ręcznie wycinanymi wzorami lub ręcznie szlifowane – m.in. kolekcje Pianta, Dima czy Surmia, jak również kolekcja wyjątkowych dodatków stołowych Scandia wykonanych z kryształu górskiego, ręcznie rzeźbionego, która obejmuje m.in. świeczniki, figurki, zegary, ramki na zdjęcia czy zatyczki do butelek. Perełką w linii kryształowych produktów są wyjątkowe szklane misy bogato zdobione kryształkami Swarovskiego. Villa Italia zaprezentowała również kolekcje kieliszków ze szkła kryształowego.

Szlachetne srebro

W swojej najnowszej ofercie Villa Italia oferuje również wyjątkową kolekcję posrebrzanych dodatków stołowych. Kolekcja Royal utrzymana jest w klasycznej stylistyce. Jej wszystkie elementy, platerowane srebrem, stanowią wyjątkową ozdobę stołu. Łączą w sobie zarówno zalety estetyczne jak i użytkowe. Kolekcja obejmuje m.in. świeczniki, tace i sztućce.

Salony firmowe Villa Italia:

* Centrum Janki, Galeria Real, ul. Mszczonowska 3, Janki
* Pasaż Handlowy "RONDO", ul. Zamenhofa 133, Poznań
* C.H. ARKADIA, ul. Jana Pawła II 82, Warszawa
* C.H. MANUFAKTURA, ul. Jana Karskiego 5, Łódź
* C.H. MAGNOLIA-PARK, ul. Legnicka 58, Wrocław,
* C.H. ZAKOPIANKA, ul. Zakopiańska 62, Kraków,
* C.H. KAROLINKA, ul. Wrocławska 154, 45-837 Opole.

Kontakt dla mediów:
Agnieszka Malesza-Woźniak, Anna Haliżak
Triple PR
il. Nizinna 31 lok. 6; 04-386 Warszawa
Tel. 22 612 44 36; 600 360 911
agnieszka.malesza@triplepr.pl, anna.halizak@triplepr.pl,
www.triplepr.pl


www.villaitalia.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

triple

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »