Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Bądź eko. Przynieś 5 plastikowych butelek i wymień je na praktyczny bidon

Mniej jednorazówek wokół nas, to mniej plastiku szkodliwego dla środowiska naturalnego. By dołączyć do akcji organizowanej w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo i otrzymać wygodny bidon z filtrem, wystarczy do specjalnego punktu w pasażu galerii handlowej przynieść zużyte plastikowe butelki.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 3 czerwca. 

Wśród wszechobecnych plastikowych jednorazówek bidon z wymiennym filtrem, jest ciekawym, praktycznym, a przede wszystkim ekologicznym rozwiązaniem. Filtr znajdujący się wewnątrz bidonu, nie tylko usuwa smak, ale też zapach chloru z wody kranowej. Bidon z wymiennym filtrem sprawdzi się zarówno na spacerze, podczas uprawiania sportu czy wakacyjnych podróży. 

Jak otrzymać poręczny bidon z filtrem? 

Wystarczy w sobotę 3 czerwca przyjść do Centrum Handlowego Auchan Kołbaskowo i przynieść ze sobą 5 zużytych butelek plastikowych. W zamian można otrzymać markowy bidon Aquaphor z filtrem. Specjalnie przygotowane stanowisko w pasażu galerii handlowej będzie otwarte od godziny 11.00 do godziny 17.00. Warto się pospieszyć, bo liczba bidonów dostępnych w ramach akcji jest ograniczona. 

Akcja ekologiczna odbędzie się 3 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo, Ustowo 45 koło Szczecina. Punkt wymiany plastikowych butelek na bidony będzie czynny od godziny 11.00 do godziny 17.00Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »