Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Bajkowy Dzień Dziecka w Galerii Łomianki

Szukasz pomysłu na świętowanie Dnia Dziecka? W Galerii Łomianki w sobotę 3 czerwca na małych gości czeka moc bajkowych atrakcji.

Szukasz pomysłu na świętowanie Dnia Dziecka? W Galerii Łomianki w sobotę 3 czerwca na małych gości czeka moc bajkowych atrakcji. W programie warsztaty kreatywne, spotkanie z Agnieszką Tyszką, autorką książek dla dzieci z serii pt. „Zosia z ulicy Kociej”, przedstawienie teatru lalek i wiele uśmiechu podczas robienia pamiątkowych zdjęć w fotobudce. Wstęp wolny. 

Z okazji Dnia Dziecka Galeria Łomianki przygotowała dla dzieci wiele różnorodnych propozycji. 

Stwórz kalejdoskop podczas warsztatów kreatywnych

Kalejdoskop to jedna z najdłużej znanych zabawek, lubiana przez dzieci od pokoleń. To niepozorna papierowa tuba, która wykorzystuje naturalne właściwości światła i pozwala obserwować mieniące się, niezwykłe obrazy. 

Podczas warsztatów kreatywnych mali uczestnicy pod okiem instruktora wykonają baśniowy kalejdoskop. W trosce o środowisko do przygotowania zabawki zostaną użyte materiały z recyklingu. Bezpłatne warsztaty odbędą się 3 czerwca od godziny 11.00 do godziny 17.00.

Spektakl pt. „Wędrówka Małej Chmurki”

W sobotę 3 czerwca dzieci będą mogły również obejrzeć przedstawienie teatru lalek, pt. „Wędrówka Małej Chmurki”. Najmłodsi, którzy zasiądą przed teatralną sceną w galerii handlowej poznają meksykańską legendę o przygodach indiańskiego chłopca o imieniu Mała Chmurka. Bohater, aby przygotować się do zastąpienia w przyszłości swojego taty, który jest indiańskim wodzem, wyrusza w podróż na prerię. W trakcie wyprawy spotkają go liczne przygody. 

Spektakl zostanie odegrany w sobotę 3 czerwca o godzinie 13.00 oraz o godzinie 16.00. 

Spotkanie autorskie pt. „Moja ukochana okolica”

„Zosia z ulicy Kociej" to przezabawna seria o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. Mali i nieco starsi czytelnicy mogą śledzić perypetie Zosi w trakcie lektury kilkunastu tytułów, które powstały w ramach serii. Autorką książek o wyjątkowej bohaterce z ulicy Kociej jest Agnieszka Tyszka. 

Uczestnicy bajkowego Dnia Dziecka w naszej galerii handlowej będą mogli spotkać się z pisarką, która przeczyta fragmenty swoich książek, a także będzie je podpisywała. Tom z dedykacją autorki będzie doskonałym prezentem z okazji Dnia Dziecka. 

Agnieszka Tyszka poprowadzi również warsztaty dla dzieci, podczas których uczestnicy wykonają wielokolorową mapę i razem z Zosią nauczą się układać „zakleństwa”. 

Z autorką serii „Zosia z ulicy Kociej” będzie można spotkać się 3 czerwca od godziny 14.00 do godziny 15.30. 

Zdjęcie na pamiątkę w fotobudce

Pełen atrakcji czas spędzony na warsztatach i spotkaniach w naszej galerii handlowej będzie można zakończyć sesją w fotobudce. Będzie można przybrać śmieszne pozy, wykorzystać fantazyjne rekwizyty oraz stroje i zabrać, wydrukowane niemal natychmiast, zdjęcie na pamiątkę. Fotobudka będzie dostępna od godziny 12.00 do godziny 17.00.Animacje z okazji Dnia Dziecka odbędą się w sobotę 3 czerwca w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Wstęp wolny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Galeria Łomianki
http://galerialomianki.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »